Hore
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
Dnes
Zajtra
Čoskoro

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Sto Slovensko, s.r.o.

Stavať zodpovedne

Pribylinská 2
Bratislava

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

SCHÜCO International KG, o. z. Slovensko

Okná, dvere a fasády

Tomášikova 17
Bratislava

VELUX SLOVENSKO spol. s r.o.

Prinášame Vám svetlo

Galvaniho 7 7/A
Bratislava

KOMA Modular s.r.o.

Říčanská 1191
Vizovice

BMI SLOVENSKO

Šikmé a ploché strech

Mojmírovská 9
Ivanka pri Nitre

ISOVER EPS GREYWALL

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products (výrobca)
Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products (distribútor)

umývadlo od SAPHIRKERAMIK

Dizajnéri kúpeľní často snívajú o možnosti...

Phoenix Design (autor)
LAUFEN Bathrooms AG (výrobca)
LAUFEN SK s.r.o. (distribútor)

CITY moduly

Designový mestský mobiliár v merítku drobnej...

KOMA Modular s.r.o. (výrobca)
KOMA Modular s.r.o. (distribútor)

2N® Indoor Compact

2N® Indoor Compact je vnútorná odpovedacia...

2N TELEKOMUNIKACE, a.s. (výrobca)
2N TELEKOMUNIKACE, a.s. (distribútor)

PANORAMA CELOPRESKLENÉ OKNO HX 300

OTVORENÉ. SVETLÉ. VOĽNÉ.
Veľkoplošné...

Internorm (výrobca)
Internorm (distribútor)

Multizóny

Chýba vám uzavretý priestor, kde môžete...

TECHO, s.r.o. (výrobca)
TECHO, s.r.o. (distribútor)

Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
30. november 2016
0
585

HP uvádza na trh mini pracovnú stanicu určenú na CAD/CAM aplikácie

HP Z2 Mini ponúkne výkon servera v rozmeroch iba 5,8 x 21,5 centimetra.
HP uvádza na trh mini pracovnú stanicu určenú na CAD/CAM aplikácie

Spoločnosť HP predstavila na podujatí Autodesk University v Bratislave prvú mini pracovnú stanicu, ktorá je určená CAD užívateľom a ďalším profesionálom. Štýlová pracovná stanica HP Z2 Mini ponúka výkon a všestrannosť v iba 5,8 cm vysokom šasi a je tak o 90% menšia ako bežné prevedenia desktopov.

Pracovné stanice HP Z sa na trhu už stihli stať štandardom pre zákazníkov, ktorí požadujú výkon a spoľahlivosť. HP Z2 Mini stavia na úspechu HP Z240 SFF, je minimálne dvakrát výkonnejšia ako bežné komerčné mini PC a navyše má schopnosť podpory až šiestich displejov priamo zo zariadenia. HP Z2 Mini bolo navrhnuté pre CAD užívateľov, ktorí požadujú kompaktný hardware bez kompromisu vo výkone a spoľahlivosti.

„Pre vytvorenie technologicky komplexnejších projektov, je tá najmodernejšia technológia v podstate základnou potrebou,“ povedal Daniel Libeskind. „Tlak a rýchlosť, v ktorej tvoríme, a komplexnosť našich projektov posledných rokoch narastá. Výkonné počítače ako pracovné stanice HP pomáhajú dizajnérom rýchlo premeniť ich vízie na skutočnosť.“ (Studio Libeskind testovalo ako jedno z prvých pracovné stanice HP Z2 Mini).

Pracovná stanica je vybavená procesorom novej generácie Intel® Xeon®, NVIDIA® profesionálnou grafikou a je dostupná tiež s HP Z Turbo Drive pre schopnosť rýchlej práce s ukladaním objemných dát.

„HP Z2 Mini - pracovná stanica s profesionálnym výkonom a všestrannosťou vo veľmi malom vyhotovení s ikonickým dizajnom,“ zhodnotila produkt Gwen Coble, riaditeľka oddelenia Workstations. „HP predefinovalo pracovné stanice v roku 2009 práve s príchodom HP Z série. Teraz znovu definuje túto kategóriu novým HP Z2 Mini - ultimátnou kombináciou priestorovej úspory, elegancie a výkonu.“

Pracovné prostredie sa stáva čoraz viac stiesnené, čo spôsobuje rastie dopytu po menších pracovných staniciach. Osemhranná forma nového HP Z2 Mini je najunikátnejším dizajnom, ktorý HP vytvorilo za 35 rokov na trhu pracovných staníc. Zároveň si naďalej zachováva HP „Z DNA“, vrátane rozšírenej ISV certifikácie a 368 000 hodín záťažového testovania.

Kompaktná pracovná stanica poskytuje užívateľom všestrané možnosti umiestnenia umiestnenia: na stole či pod, integráciu s HP Z displejom alebo umiestnenie na stene. Inžinieri HP vytvorili chladiaci systém (o 63 % tichšie ako HP pracovné mini PC) pre používateľov pracovných staníc, ktorí kladú dôraz na tichú, ale maximálne spoľahlivú prevádzku zariadenia. Dizajn HP Z2 Mini a konštrukčná dômyselnosť mení spôsob, akým ľudia pracovné stanice a pracovné prostredie vnímajú. 

127482
Youtube

HP Z2 Mini pracovná stanica bude na Slovensku dostupná od januára 2017. Koncová cena začína na veľmi zaujímavých 599 € bez DPH.

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím