Hore
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Gerhardt Braun Slovakia k.s.

Pivničné kobky

Drobného 27
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Sto Slovensko, s.r.o.

Stavať zodpovedne

Pribylinská 2
Bratislava

Material & Technology s.r.o. – M&T

Sídlo Spoločnosti: Čs. Odboje 1044
Dobruška

KOMA Modular s.r.o.

Říčanská 1191
Vizovice

SCHÜCO International KG, o. z. Slovensko

Okná, dvere a fasády

Tomášikova 17
Bratislava

VELUX SLOVENSKO spol. s r.o.

Prinášame Vám svetlo

Galvaniho 7 7/A
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

2N® Indoor Compact

2N® Indoor Compact je vnútorná odpovedacia...

2N TELEKOMUNIKACE, a.s. (výrobca)
2N TELEKOMUNIKACE, a.s. (distribútor)

VELUX INTEGRA

Elektrické panoramatické strešné okno s...

VELUX SLOVENSKO spol. s r.o. (výrobca)
VELUX SLOVENSKO spol. s r.o. (distribútor)

CITY moduly

Designový mestský mobiliár v merítku drobnej...

KOMA Modular s.r.o. (výrobca)
KOMA Modular s.r.o. (distribútor)

POSUVNÉ DVERE HI-FINITY

Ultra tenký design posuvných dverí HI-FINITY...

Reynaers systems spol. s r.o. (výrobca)
Reynaers systems spol. s r.o. (distribútor)

PANORAMA CELOPRESKLENÉ OKNO HX 300

OTVORENÉ. SVETLÉ. VOĽNÉ.
Veľkoplošné...

Internorm (výrobca)
Internorm (distribútor)

Povrchové temperovanie betónového jadra

Princíp temperovania betónového jadra spočíva...

REHAU s.r.o. (výrobca)
REHAU s.r.o. (distribútor)

Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
13. marec 2020
0
66

Armani / Roca

Armani navhrol v rámci spolupráce pre Roca jedinečný koncept zariadenia kúpeľne, ktorý prináša komfort a luxus.
Armani / Roca

Svojou kolekciou Giorgio Armani reflektuje v návrhu pohodlie, a vyjadruje svoju víziu kúpeľňového prostredia prostredníctvom kombinácie prvkov, ktoré umožňujú maximálnu flexibilitu a prispôsobivosť.
Esteticky sa zámerne odvoláva na minulosť, ale tento retro štýl je prevedený moderným spôsobom a zahŕňa avantgardnú technológiu.

Umývadlo je spojením elegantného dizajnu a bezchybnej funkčnosti. Umývadlá Armani / Roca Baia sa dodávajú v siedmich povrchových úpravách, ktoré sa nielen prispôsobia každému dekoru, ale môžu sa tiež použiť na vytvorenie jedinečného prostredia.

Zakrivená retro kontúra tohto WC je dokonalým vyvážením špičkového dizajnu a esteticky príjemnej formy. Toto exkluzívne WC ohlasuje spojenie funkčnosti a krásy v jednom kúsku. Bezrámové WC závesné so skrytým svietidlom Hide-fix, je kompatibilné s exkluzívnym mäkkým zatváraním sedadla Supralit® a poťahom so skrytými pántmi, ktorý zaisťuje maximálnu hygienu vďaka zníženej pórovitosti a antibakteriálnej úprave povrchu, ponúka väčšiu odolnosť voči chemickým prostriedkom a ultrafialovému svetlu, aby sa stále udržalo v perfektnom stave.

Elegantný 3-otvorový mixér na bidety a na umývadlá dodá luxusný nádych. Vychutnajte si pohodlný zážitok starostlivosti o seba s elegantnými vodovodnými batériami s exkluzívnym nápisom Armani / Roca, ktoré majú vyznačenú horúcu a studenú teplotu. 
Povrchová úprava Chrome vylepšuje svieži, klasický vzhľad v každej kúpeľni a každý kus bol ošetrený exkluzívnym produktom Roca's Ever shine®, ktorý zaisťuje trvalý lesk. Povrchy Greige aj Brushed Steel boli ošetrené technológiou PVD, čo je najmodernejší proces, ktorý spája povrchovú vrstvu s vodovodným kohútikom.

Praktická ručná sprcha so sprchovou hadicou 1,5 m, ktorá poskytuje jedinečnú osobnú starostlivosť a wellness. Je vybavená systémom Security 38̊ ®, chráni užívateľa pred nadmernými teplotami vody, zatiaľ čo funkcia Rýchla reakcia® zaisťuje, že zvolená teplota zostane počas používania nezmenená. Bezpečnostná funkcia proti spáleniu navyše zaisťuje, že akékoľvek neočakávané prerušenie dodávky studenej vody automaticky zastaví prietok, aby sa predišlo akémukoľvek nebezpečenstvu.

Retro vzhľad voľne stojacej vane je doplnený moderným, ergonomickým dizajnom. Ústredným bodom každej kúpeľne je súprava, ktorá je stelesnením luxusu a elegancie. Mäkké, vlnité línie tejto vane sú zdobené štyrmi kovovými držadlami v troch exkluzívnych prevedeniach (Greige, Brushed Steel a Chrome). 
Výber živíc a minerálov v zložení tiež poskytuje vynikajúcu odolnosť proti nárazom, abrazívnym chemikáliám a ultrafialovému svetlu, čo zaisťuje, že si vaňa zachováva svoju pôvodnú farbu a stav. 

Tento nábytok určený na použitie s umývadlami ponúka nekonečné kombinácie s rôznymi druhmi kohútikov. Zahŕňa tiež štyri zásuvky na jemné zatváranie: horné zásuvky ponúkajú väčšiu úložnú kapacitu vďaka systému šetriacemu priestor na sifóne a niekoľkým priehradkám, zatiaľ čo spodné zásuvky sa dajú prispôsobiť pridaním organizačných šuflíkov.

Team ELITE BATH+KITCHEN, výhradný predajca Armani/Roca.

Autor článku

Poloha na mape

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím