Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Pergo

Třebětice 102
Holešov

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
26. október 2023
0
129

Reprezentatívne kancelárie spoločnosti Partners Group

Udržateľný dizajn, otvorená dispozícia a inovatívne pracovné prostredie
Reprezentatívne kancelárie spoločnosti Partners Group
Ateliér: ADBAAutori: Ing. arch. Adam Kubica, MgA. Barbora AntošováSpolupráca: Ing. arch. Matej MiškovskýInvestor: Partners Group SKPodlažná plocha: 1700m2Návrh: 2022 - 2022Realizácia: 2022 - 2023Adresa: Einsteinova , Bratislava, SlovenskoPublikované: 26. október 2023

Partners Group, jedna z popredných slovenských spoločností v oblasti investičného manažmentu a financií, sa vyznačuje svojou progresívnou a inovatívnou povahou. V snahe zabezpečiť optimálne pracovné prostredie pre svojich zamestnancov sa Partners Group rozhodla investovať do nových kancelárií v budove Aupark Tower. Tieto kancelárie nesú v sebe víziu budúcnosti pracovného miesta, kde sa kombinuje komfort, technológia a reprezentatívne prostredie.

Tomáš Manina
Tomáš Manina
Tomáš Manina

Inovatívne kancelárie pre Partners Group ponúkajú flexibilné pracovné priestory, ktoré umožňujú zamestnancom pracovať podľa svojich preferencií. Okrem tradičných kancelárskych miestností sú k dispozícii aj otvorené priestory, spoločenské zóny a relaxačné miestnosti. Tento prístup podporuje kolaboráciu, kreativitu a posilňuje tímovú prácu medzi zamestnancami.

Pôdorys
Pôdorys
Tomáš Manina
Tomáš Manina

Jedným z pozoruhodných prvkov týchto kancelárií sú hra so svetlom a zelené steny. Prírodné svetlo je kľúčové pre tvorivý proces a pohodu zamestnancov. Okrem toho zelené steny pridávajú do pracovných priestorov príjemnú atmosféru a zlepšujú kvalitu vzduchu. Tieto prvky nie sú len estetické, ale aj prínosné pre psychické a fyzické zdravie.

Tomáš Manina
Tomáš Manina

Pre Partners Group je kreativita základným prvkom ich úspechu. Ich kancelárie ponúkajú priestory pre prezentácie, brainstorming a spoluprácu. Tieto priestory sú dobre vybavené, aby umožnili tímom prezentovať svoje myšlienky a generovať nové nápady. Toto je dôležité pre dynamickú a kreatívnu prácu, ktorú Partners Group vykonáva.

Tomáš Manina
Tomáš Manina

Minimalistický dizajn a efektívne využitie priestoru robia tieto kancelárie nielen esteticky príťažlivými, ale aj efektívnymi na používanie. Kancelárie Partners Group v budove Aupark Tower sú inovatívnym prístupom k pracovnému prostrediu, ktorý zohľadňuje potreby zamestnancov a prispieva k úspechu spoločnosti. Sú zrkadlom toho, ako architektúra môže pozdvihnúť kvalitu pracovného života.

Ateliér

Poloha diela

Ing. arch. Adam Kubica
MgA. Barbora Antošová
Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím