Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Profirol s.r.o

Prielohy 1012/1C
Žilina

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
8. december 2016
0
66

AKO SA TO: Graphic design in public space

Archtung a Čerstvé Ovocie vás pozývajú na prednášku zo série AKO SA TO: , tentokrát na tému "Grafický dizajn vo verejnom priestore”. Prednáša Boštjan Botas Kenda, dekan Akadémie výtvarných umení a dizajnu v Ľubľane. Prednáška bude v angličtine.
Začiatok10.12.2016
17:00
Koniec10.12.2016
18:30
MiestoFakulta architektúry STU
AdresaNámestie slobody 19,
Bratislava,
Slovensko
Druh podujatiaPodujatie
KontaktArchtung

Archtung ide na Urban Market a v sobotu, 10.12. o 17.00 bude našim hosťom v prednáške o grafickom dizajne vo verejnom priestore pán Boštjan Botas Kenda - grafický dizajnér a dekan Akadémie výtvarných umení a dizajnu v Ľubľane. Je tiež zakladateľom ateliéru vizuálnej komunikácie studiobotas. Vystavoval na 12. Bienále architektúry v Benátkach, je finalista ocenenia Compasso d’oro na Trienále v Miláne a držiteľ Premio d’Arte Filatelica Asiago.

Boštjan Botas Kenda / grafický dizajnér, docent a dekan Akadémie výtvarných umení a dizajnu na Ľubľanskej univerzite, absolvent IED v Miláne. Zakladateľ studiobotas (od roku 1991), ateliéru vizuálnej komunikácie. Vystavoval na 12. Bienále architektúry v Benátkach, finalista ocenenia Compasso d’oro na Trienále v Miláne. Držiteľ Premio d’Arte Filatelica Asiago.
viac informácii tu 

Prednáška je súčasťou zimného Urban Marketu, ktorý sa uskutoční od 9.12. - 11.12.2016 v priestoroch Fakulty Architektúry STU na Námestí Slobody. Urban Marketu 2016 (Winter Edition) je spoplatnený sumou 3Eur. Pre voľný vstup je preto potrebná registrácia.

AKO SA TO: je formát praktických prednášok a prezentácii ľudí z praxe, ktoré sa snažia otvárať témy, na ktoré sme ako študenti hľadali odpovede a na škole sme ich nie vždy našli. Na prednášky si voláme zaujímavých hostí z architektúry, umenia, grafiky alebo iných oblastí, ktorí takto poskytujú širší rozhľad nám, študentom architektúry.

Mapa podujatia

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím