Hore
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Gerhardt Braun Slovakia k.s.

Pivničné kobky

Drobného 27
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

JANOŠÍK OKNA-DVEŘE

Valašské Příkazy 55 55
Valašské Příkazy

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

SCHÜCO International KG, o. z. Slovensko

Okná, dvere a fasády

Tomášikova 17
Bratislava

VELUX SLOVENSKO spol. s r.o.

Prinášame Vám svetlo

Galvaniho 7 7/A
Bratislava

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o.

Office: TWINCITY C HubHub, Mlynské Nivy 16
Bratislava

VELUX

Tepelnoizolačné parametre vyhovujú...

VELUX SLOVENSKO spol. s r.o. (výrobca)
VELUX SLOVENSKO spol. s r.o. (distribútor)

MINIMAL / MAXIMAL – kovanie v minimalistickom dizajne

Material & Technology s.r.o. – M&T (výrobca)
Material & Technology s.r.o. – M&T (distribútor)

ISOVER STOPVAP 90

Parozábrana pre difúzne uzatvorené konštrukcie...

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products (výrobca)
Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products (distribútor)

POSUVNÉ DVERE HI-FINITY

Ultra tenký design posuvných dverí HI-FINITY...

Reynaers systems spol. s r.o. (výrobca)
Reynaers systems spol. s r.o. (distribútor)

PANORAMA CELOPRESKLENÉ OKNO HX 300

OTVORENÉ. SVETLÉ. VOĽNÉ.
Veľkoplošné...

Internorm (výrobca)
Internorm (distribútor)

Povrchové temperovanie betónového jadra

Princíp temperovania betónového jadra spočíva...

REHAU s.r.o. (výrobca)
REHAU s.r.o. (distribútor)

Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
1. jún 2021
0
40

Lacobel & Matelac 2021: NOVÁ kolekcia lakovaných skiel od AGC

AGC DECO DAY 10.6. na www.agc-day.cz
Začiatok10.6.2021
13:00
Koniec10.6.2021
16:00
Miestoonline
Adresa ,
,
Česká republika
Druh podujatiaPodujatie
KontaktPetra Takáčová

 

Lakované sklo sa teraz viac ako kedykoľvek predtým stáva zdrojom slobody a kreativity pri navrhovaní interiérov. Lacobel je renomovaná značka lesklých lakovaných skiel z produkcie sklární AGC, s ktorých kvalitou nemožno porovnávať. Matelac sú naopak matná lakovaná skla so saténovou povrchovou úpravou a vo svete interiérového dizajnu predstavujú symbol elegancie a luxusu. Počas posledných 5 rokov sa skla Lacobel a Matelac vyrábala v 20 odtieňoch. Teraz AGC prichádza s novou kolekciou 24 skiel Lacobel vrátane 15 nových odtieňov a 15 skiel Matelac s 5 novými farbami. V novej kolekcii je 10 odtieňov zhodných v lesku i matu, ktoré sú si ideálnym náprotivkom a ponúkajú elegantná kombinácia tón v tóne.

A práve pri príležitosti uvedenia novej kolekcie Lacobel Matelac 2021 vás pozývame na odborný seminár na tému ploché sklo v interiéri:

AGC DECO DAY: Trochu iný pohľad na sklo
Štvrtok 10.6. od 13 do 16 h

Objavte spolu s moderátorom Vladimírom Koreňom zázraky zo sveta dekoratívnych skiel: Už ste niekedy videli neviditeľné sklo? Podarilo sa vám rozbiť bezpečnostné sklo? Zaujíma vás zbrusu nová kolekcia skiel Lacobel a Matelac? Navrhujete či vyberáte sklenené priečky, dvere, schodiská alebo zábradlia a riešite ich bezpečnosť? Hľadáte inšpiráciu pre svoje projekty?

Buďte s nami online, ponúkame trochu iný pohľad na sklo: interiérová skla od A do Z.
Akcia je zadarmo, koná sa online a viac informácií aj registračný formulár nájdete na stránkach www.agc-day.cz.

 

Lacobel & Matelac 2021
Nová inšpiratívne kolekcia Lacobel & Matelac 2021 vznikla v rámci európskeho workshopu AGC Deco Academy a na jej zrode sa podieľala celá rada odborníkov na farebné riešenia v spolupráci s profesionálmi zo sveta architektúry a interiérového dizajnu. Výsledkom sú 4 základné dekoračné štýly, ktoré odráža vplyv farieb a emócií na dizajn interiérov, a mali by sa tak stať inšpiráciou pre našich zákazníkov. Týmito inšpiratívnymi smery sú: minimalistický, prírodný, tradičný a dynamický životný štýl.

Minimalistický životný štýl ...
... kladie dôraz na čistotu, ľahkosť a moderný dizajn. Moderné pokojné a jemné tóny dodávajú interiéru luxusné, ale diskrétne akcenty, ktoré dokonale vyjadrujú krásu skrývajúci sa v jednoduchosti. Tieto farebné tóny umožňujú dokonale kombinovať sklo s kamennými a keramickými prvkami, a vytvoriť tak príjemný pocit priestoru v súlade s minimalistickým životným štýlom.
... odtiene: Blue Ice, White Traffic, White Extrasoft

Prírodný životný štýl ...
... reprezentujú zemité prírodné farby, ktoré zaručujú dokonalú rovnováhu, navodí vrelé a autentické prostredie, z ktorého bude aj v dnešnej dobe vyžarovať úplný pokoj. V tomto životnom štýle zameranom na harmóniu možno sklo dokonale snúbiť so svetlými odtieňmi drevených prvkov, či korkom, a byť tak aj v interiéri bližšie prírode.
... odtiene: Pink Nude, Green Safari, White Pearl

Tradičný životný štýl ...
... to je paleta sýtych, klasických farieb a vycibrených akcentov, ktoré kombinujú tradičný vzhľad s letmým dotykmi moderného štýlu. Takýto štýl je tu presne pre tých, ktorí naozaj milujú autentickosť, súkromie a eleganciu. Sklo v kombinácii s ušľachtilými materiálmi ako sú tmavé drevá a mramorom vytvára klasický vzhľad, ktorý je zároveň moderná aj očarujúce a vzbudzuje pocit luxusu, intimity a elegancie.
... odtiene: Blue Vintage, Green Artichoke a exkluzívny odtieň Silver

Dynamický životný štýl ...
... je štýl plný energie a optimizmu, ktorý prináša uvoľnenie vďaka svojej sile a originalite. Dokáže vytvoriť svet plný intenzívnych, jasných a starostlivo volených farieb odrážajúcich radosť zo života. Objavte nový životný štýl kombinujúci sklo s terazzovými dlaždicami, živicou a farebnými betónovými podlahami a vytvorte interiér sršiaci životom a pozitívnou energiou, ktorý je zárukou originality.
... odtiene: Yellow Yuzu, Orange Tangerine, Green Teal ...

Ak vášmu štýlu nezodpovedá ani jedna z farieb v našej ponuke, je tu pre vás exkluzívne služba MyColour by Lacobel & Matelac, kedy je možné vytvoriť na zákazku presne ten odtieň, ktorý pre svoj projekt požaduje.

Použitie s bezpečnostnou fóliou SAFE +
Všetky sklá Lacobel a Matelac sú k dispozícii v bezpečnostnom prevedení s fóliou SAFE +, ktorá spĺňa bezpečnostnú normu EN 12600 - pri rozbití sa sklo nerozsype na ostré črepy, ale zostane bezpečne prilepené na fóliu.

 

 

Použitie v interiéri
Sklá Lacobel a Matelac sú určené pre interiérové ​​aplikácie, ako sú sklenené obklady, nábytok (stoly, skrine, magnetické písacie tabule), delenie interiéru, celosklenené dvere, a to ako v rezidenčných, tak i komerčných priestoroch. Lacobel vďaka svojej vysokej reflexii príjemne zväčší priestor okolo vás a dodá interiéru luxusný vzhľad. Ľahko sa čistí a udržiava. Na vonkajšie použitie a vnútorné použitie predovšetkým v blízkosti horúcich zón ponúka AGC tepelne tvrdená (kalená) sklá LacobelT a MatelacT.

AGC: komplexné riešenie od výberu skla po jeho inštaláciu
AGC poskytuje riešenie pre každú etapu vášho projektu - od výberu skla až po finálnu inštaláciu - všetko od jediného dodávateľa. Ponúkame široký výber špičkových produktov a služieb s pridanou hodnotou: dekoratívne sklárske výrobky, riešenia pre lepenie a čistenie skla, špičkovú technickú podporu, efektívnu distribučnú sieť, certifikované spracovateľa, prísnu kontrolu kvality a všetky potrebné certifikáty.

Pre viac informácií o sklách Lacobel a Matelac navštívte www.agc-yourglass.com, Glastetik alebo kontaktuje zástupca AGC: marcela.antlova@agc.com, 725 677 903.

Pre viac informácií o videokonferenciu AGC Deco Day navštívte www.agc-day.cz alebo kontaktujte zástupcu AGC: petra.takacova@agc.com, 606 611 477.

 

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím