Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Pergo

Třebětice 102
Holešov

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
28. august 2023
0
75

Nový festival interiérov INTEBOLD otvorí na jeseň svoje brány

INTEBOLD festival má ambíciu byť najväčšou udalosťou so zameraním na interiéry na Slovensku a priniesť množstvo zaujímavých zážitkov pre nadšencov interiérov a komunikácie. Dva dni nabité interaktívnymi prednáškami, prezentáciami a kreatívnymi aktivitami sa uskutočnia v Design Factory v Bratislave.
Začiatok20.10.2023
10:00
Koniec21.10.2023
20:00
MiestoFakulta architektúry a dizajnu
AdresaNámestie slobody 2911/19,
Bratislava,
Slovensko
Druh podujatiaPodujatie
Kontaktsaid

INTEBOLD festival má ambíciu byť najväčšou udalosťou so zameraním na interiéry na Slovensku a priniesť množstvo zaujímavých zážitkov pre nadšencov interiérov a komunikácie. Dva dni nabité interaktívnymi prednáškami, prezentáciami a kreatívnymi aktivitami sa uskutočnia v Design Factory v Bratislave.

Jeseň sa bude niesť v znamení dizajnu. V čase, keď teploty klesajú, dni sa krátia a namiesto letných terás nás stále viac lákajú útulné interiéry, nastáva správny čas pre interiérový dizajn. Slovenská asociácia interiérových dizajnérov preto s veľkým nadšením prináša nový festival interiérov INTEBOLD. V dňoch 20. a 21. októbra 2023 sa predstavia slovenskí a zahraniční rečníci, ktorí vyjadria svoj pohľad na tvorbu a procesy v interiéroch zo všetkých uhlov. Festival poskytne skvelý priestor na vytvorenie nových priateľstiev s ďalšími nadšencami interiérového dizajnu a architektúry.

Atraktívny program festivalu

INTEBOLD festival si kladie za cieľ poskytnúť návštevníkom možnosť vzdelávať sa a inšpirovať elitnými profesionálmi s inovatívnymi perspektívami nielen v oblasti interiérového dizajnu. Otvorí tému interiéru orientovaného na užívateľa, adaptácie priestoru, lokálnych výziev, či nových technológií a komunikačných procesov. Počas dvoch dní budú mať návštevníci šancu rozšíriť si svoje vedomosti, zapojiť sa do prednášok a získať poznatky od medzinárodných aj domácich odborníkov. Okrem nových znalostí a inšpirácie festival ponúka vynikajúcu príležitosť na networking.

Prvotriedni rečníci

Hlavnými rečníkmi budú špičkoví odborníci, ktorí odprezentujú svoje profesionálne skúsenosti a zároveň sa zúčastnia panelových diskusií, kde budú odpovedať na otázky návštevníkov. Medzi rečníkov patrí uznávaný britský autor publikácií o interiérovom dizajne a architektúre Graeme Brooker. Pozvanie prijali architekti z ateliéru BKPŠ Martin Kusý a Pavol Paňák,  ikony slovenskej architektúry, aj úspešná Slovenka Zuzana Phillips Palugova z Londýna, ktorá navrhuje interiéry najbohatším ľuďom sveta. Pripoja sa rečníci ako architektky Ulla Hell (AT) a Lenka Petrakova (UK), svetelný mág Magnus Wästberg (SE), interiérový architekt René Pier (DE), či Michal Pastier, inovátor a kreatívny riaditeľ, a Michal Matloň, psychológ architektúry. Pridajú sa však aj ďalší, ktorí sa tešia na stredoeurópske dobrodružstvo interiérov.

Laureáti INSAID AWARDS

Dôležitou súčasťou festivalu bude aj očakávané každoročné vyhlásenie víťazov o najlepšie slovenské interiéry INSAID AWARDS. Tento prestížny ceremoniál demonštruje najinovatívnejšie a najzaujímavejšie projekty v oblasti interiérového dizajnu na Slovensku. Medzinárodná porota už vybrala finalistov a po osobných prehliadkach sa nakoniec zhodne na tohtoročných víťazoch. Návštevníci festivalu majú možnosť zúčastniť sa tejto ceremónie a byť pri prezentácii najnovších výherných projektov slovenského interiérového dizajnu a architektúry.

Kde sa stretneme

INTEBOLD festival sa bude konať v znovuzrodenej Design Factory v Bratislave - Jarovce. Nachádza sa v pôvodnej zrekonštruovanej sýpke s novým kvalitným verejným priestorom. Atmosféra s jedinečným historickým rázom umocní celkový zážitok návštevníkov a poskytne tú správnu kulisu pre vynikajúci dvojdňový zážitok.

Vstupenky sú v predaji

Ku každej vstupenke dostanete pri registrácii INTEBOLD magazín slovenských interiérov. Vstupenku si môžete kúpiť na www.intebold.com. Naviac, podujatie je zaradené do Profesijného vzdelávania architektov v rámci kategórie B, členovia SKA získajú za absolvovanie 10 kreditov.

Video Insaid Awards: https://youtu.be/6DYYpa2ttjg

Mapa podujatia

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím