Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Profirol s.r.o

Prielohy 1012/1C
Žilina

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
23. júl 2019
0
1506

podujatie zrušené Zimná olympiáda architektov - 1.ročník

V prípade záujmu prosíme o čo najskoršiu registráciu.
Začiatok13.3.2020
09:00
Koniec14.3.2020
14:00
MiestoSki, Golf & Hotel Resort Tále
AdresaTále 100,
Horná Lehota,
Slovensko
Druh podujatiaPodujatie
KontaktIng. Zuzana Moravčíková
0905607822
archinfo@archinfo.sk

Máš športového ducha? Chceš na chvíľu vypadnúť z každodenného pracovného stereotypu. Stretnúť sa s kolegami aj pri inej príležitosti, než pri projektoch?

Ak chceš aktívne stráviť aspoň deň na čerstvom vzduchu v peknej nízkotatranskej prírode, skúsiť upravenú slalomovú trať aj s časomierou, či si iba zalyžovať, alebo oddýchnuť pod strechou aj s občerstvením - tešíme sa na Teba!

Štartujeme prvý ročník podujatia, ktoré si kladie za cieľ obnoviť tradíciu stretávania sa a športového súťaženia profesionálov z oblasti architektúry a príbuzných tvorivých oblastí.

Stretnutie tej skupiny ľudí, ktorá sa nielen aktívne podieľa na tvorbe prostredia v ktorom všetci žijeme, ale patrí tiež k vyznávačom aktívneho životného štýlu.

Kedy? 13. marca 2020 v lyžiarskom stredisku Tále (podrobnejšie údaje viď. propozície).

Chceme spojiť príjemné s užitočným. Zmeniť každodennú rutinu. Vytvoriť podmienky pre “vyvetranie si hlavy”. Pre súťaživých bude priestor na zmeranie si síl medzi bránkami. 

Tešíme sa tiež na neformálne stretnutia, porozprávanie sa. Prehĺbenie vzájomných vzťahov a kontaktov, alebo nadviazanie nových.

Veríme, že takýto formát podujatia zaujme mnohých. Že už prvý ročník bude úspešný. Že si porovnáme aj športové schopnosti, aj prežijeme spolu pár príjemných chvíľ. A že to bude začiatok dlhodobej tradície, ktorá sa každoročne stane súčasťou našich kalendárov podujatí na ktoré sa budeme dopredu tešiť.

Prosíme všetkých záujemcov o čo najskoršie prihlásenie sa v pripojenom formulári. Aby sme vedeli zabezpečiť servis a logistiku podujatia. Potrebujeme rezervovať svah, lístky, ubytovanie, občerstvenie... Dopredu ďakujeme všetkým pionierom, ktorí svojou osobnou účasťou odštartujú novú tradíciu športového (a spoločenského) zápolenia kolegov, ktorí sú síce trvale postihnutí vírusom architektonického nazerania na svet, ale chcú ukázať, že sú schopní aj doplnkových fyzických aktivít.

Účasť na pretekoch je zdarma. Všetkým účastníkom bude zabezpečné aj ľahké občerstvenie v priebehu dňa, celodenné skipasy, večerný raut (zvýhodnené ubytovanie pre tých, ktorí si ho objednajú) a samozrejme aj ceny pre víťazov. Prosíme o registráciu všetkých záujemcov (aj tých, ktorí nechcú ubytovanie). Je to potrebné pre prípravu a organizáciu pretekov i súvisiacich služieb.

Vzhľadom na to, že počet účastníkov má svoje kapacitné limity, prosíme o seriózne zváženie prihlášky. (Aby prihlásením sa a následnou neúčasťou neboli znevýhodnení tí, ktorí by sa chceli zúčastniť, ale pre nedostatok miesta budú odmietnutí). Na druhej strane, ak sa vážne chcete zúčastniť, netreba váhať - lebo rezervovať miesta budeme podľa poradia v akom sa účastníci prihlásia.

V prípade záujmu o (dotované) ubytovanie je potrebné zaregistrovať sa čím skôr a uhradiť nevratnú zálohu na ubytovanie vo výške 24.-€.

Rezerváciu ubytovania prosíme potvrdiť aj platbou na účet číslo:  IBAN SK04 0900 0000 0000 5020 1505, VS: rodné číslo účastníka.

Ďakujeme za podporu partnerom: Saint-Gobain, TECHO,  mm cité2
Produktoví partneri: Domoglass, TatrateaUrpiner

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím