Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Profirol s.r.o

Prielohy 1012/1C
Žilina

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
22. jún 2021
0
121

2N IP Style

Nový najvyšší model model interkomu firmy 2N.
2N IP Style

Spoločnosť 2N oslavuje 30 rokov pôsobenia na trhu uvedením nového modelu najvyššej rady interkomov 2N IP Style. Novinka je postavená na next-gen platforme s podporou procesoru Axis Artpec 7. Jedná sa o dizajnovo minimalistické riešenie.

10" dotykový LCD displej poskytuje kompletný a detailný prehľad o príchodzích. Vysokú odolnosť zaručuje 4 mm hrubé tvrdené sklo a užívateľskú prívetivosť ovládanie v štýle smartfónu. Novinku predstavuje i možnosť voľby zobrazenia odlišných užívateľských rozhraní v závislosti od budovy, v ktorej interkom slúži.

Vďaka čipu Axis Artpec 7 a výhodám IP zariadenia poskytuje 2N IP Style užívateľovi výkon potrebný na kontrolu vstupu priamo pri dverách budovy. Nové čipové riešenie zvládne niekoľko súbežných Full HD streamov a poskytuje plnohodnotný farebný obraz bez umelého osvetlenia. 5MPx kamera s vstavanými technológiami širokého dynamického rozsahu (WDR) zaisťuje kvalitu obrazu a to i za zlých svetelných podmienok.

Súčasťou je i novovyvinutý inštalačný mechanizmus, ktorý 2N vyvinula na základe spätnej väzby do inštalačných firiem. Patentovaný výklopný systém umožňuje inštalátorom používať obe ruky pre prácu s káblami, čo proces urýchli i uľahčí.

Michal Kratochvíl, generálny riaditeľ spoločnosti 2N Telekomunikácie, povedal: „2N® IP Style přináší revoluci v oblasti přístupových systémů pro nadstandardní rezidenční a kancelářské budovy. Interkom má nejlepší kameru, nejlepší přenos obrazu včetně displeje a intuitivní uživatelské rozhraní, které lze aktivovat pouhým klepnutím na chytré zařízení – to vše v nadčasovém designu."

Nový interkom umožňuje rýchlejší a jednoduchší prístup, pretože podporuje širokú škálu prístupových technológií - vrátane WaveKey, najrýchlejšej technológie mobilného prístupu s využiim Bluetooth a všetkých technológií vstupných kariet. Samozrejmosťou je tiež inteligentná PIN klávesnica.

Vďaka nainštalovanej prístupovej technológii WaveKey podporuje 2N® IP Style režimy Touch, Tap in App a Motion. Režim Motion znamená, že pokiaľ má užívateľ na svojom mohilnom zariadení autorizovanú aplikáciu, kamera interkomu zaznamená akýkoľvek pohyb tejto osoby v zornom poli 170° a automaticky otvorí dvere.

Michal Kratochvíl dodáva: „Developeři a uživatelé moderních bytových komplexů a komerčních budov očekávají nejvyšší standardy zabezpečení a zároveň jednoduchý přístup. S interkomem 2N® IP Style, který nově definuje výkon, možnosti a estetiku přístupových jednotek, tyto potřeby splňujeme a ještě posouváme na vyšší úroveň."

„Nový interkom vychází z naší 30leté zkušenosti s vývojem přístupových systémů a znalostí integrace otevřených standardů. Věříme, že 2N® IP Style se stane preferovaným interkomem, který upřednostní především developerské společnosti zaměřené na nejpokročilejší technologie."

Interkom 2N® IP je navrhnutý a vyrobený s dôrazom na otvorené protokoly, takže je ho možné ako aj ostatné interkomy z portfólia 2N integrovať so systémami tretích strán. Zároveň odoláva nepriaznivému počasiu a ďalším vplyvom v súlade s certifikáciou IP65 a IK08.

Poloha na mape

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím