Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Profirol s.r.o

Prielohy 1012/1C
Žilina

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
29. október 2023
0
938

Zimná olympiáda architektov 2024 - termíny a registrácia

9. februára 2024 sI architekti zmerajú na bielych svahoch svoje lyžiarske schopnosti.
Zimná olympiáda architektov 2024 - termíny a registrácia

Ďakujeme pekne všetkým zaregistrovaným pretekárom. Žiaľ kapacita podujatia pre rok 2024 je už beznádejne naplnená! Registrácie účastníkov je uzavretá.
(Je možné prihlásiť sa už iba ako náhradník. V prípade uvoľnenia miest  Vás vyzveme na účasť - v poradí podľa termínu registrácie).

 

Bližšiu predstavu o predošlom ročníku podujatia získaš tu. Ak chceš aktívne stráviť aspoň deň na čerstvom vzduchu v peknej nízkotatranskej prírode, skúsiť si upravenú slalomovú trať aj s časomierou, večer si oddýchnuť pod strechou aj s občerstvením - tešíme sa na Teba!

Druhý ročník Zimnej olympiády architektov si kladie za cieľ pokračovať v tradícii stretávania sa a športového súťaženia profesionálov z oblasti architektúry (a príbuzných tvorivých oblastí).

Kedy? 9. februára 2024. Kde? V lyžiarskom stredisku Tále (podrobnejšie údaje viď.: propozície).

Chceme spojiť príjemné s užitočným. Zmeniť každodennú rutinu. Vytvoriť podmienky pre “vyvetranie si hlavy”. Pre súťaživých bude priestor na zmeranie si síl medzi bránkami. 

Prosíme všetkých záujemcov o čo najskoršiu registráciu v pripojenom formulári, aby sme vedeli zabezpečiť servis a logistiku podujatia. (Potrebujeme rezervovať svah, lístky, ubytovanie, občerstvenie...). Dopredu ďakujeme všetkým kolegom, ktorí sa záväzne prihlásia.

Štartovné je 25.- € (samozrejme pre všetkých, ktorí zaplatili zálohu pre minulé ročníky a podujatia sa nezúčastnili, zálohu započítame :-). 

(Prosíme zbytočne neodkladať uhradenie zálohy potvrdzujúcej seriózny záujem o účasť. Vzhľadom na obmedzené kapacity svahu, strediska,  účasť bude obmedzená na 100 architektov. Nadlimitne prihlásených záujemcov zaradíme na zoznam náhradníkov, ktorí majú šancu doplniť výpadky spôsobené chorobou, alebo inými nepredvídateľnými skutočnosťami...).

Vopred sa ospravedlňujeme všetkým, ktorých budeme musieť z kapacitných dôvodov odmietnuť. Rozhodujúcim kritériom pre výber bude termín prihlásenia sa a uhradenia štartovného.

V rámci štartovného majú všetci účastníci zabezpečné celodenné skipasy, prenájom svahu, pripravenú súťažnú trať s profesionálnym tímom časomeračov, ľahké občerstvenie v priebehu dňa,  večerný raut, tombolu a samozrejme aj ceny pre víťazov. Prosíme o serióznu registráciu všetkých záujemcov. Je to potrebné pre prípravu i organizačne náročné zabezpečenie pretekov i súvisiacich služieb.

Ubytovanie si hradia a zabezpečujú účastnici sami. Ubytovať sa bude dať v zariadení Ski Tále (Hotel Stupka a Golf), kde bude stredisko rezervovať do (10.1.2024) kapacitu (100 lôžok). (Ubytovanie sa dá rezervovať na: rezervacie@tale.sk , stupka@tale.sk, +421 48 6712 601) Pri rezervácii dôležité uviesť, že ide o preteky architektov. Kapacita sa bude obsadzovať podľa termínu prihlásenia. Samozrejme ubytovanie je možné zabezpečiť si aj individuálne v množstve ubytovacích  zariadení v okolí...

Vzhľadom na to, že počet účastníkov má svoje kapacitné limity, prosíme o seriózne zváženie prihlášky. (Aby prihlásením sa a následnou neúčasťou neboli znevýhodnení tí, ktorí by sa chceli zúčastniť, ale pre nedostatok miesta budú odmietnutí). Na druhej strane, ak sa vážne chcete zúčastniť, netreba váhať - lebo uzatvárať prihlášky budeme podľa poradia v akom sa účastníci prihlásia.

Štartovné  prosíme potvrdiť aj platbou na účet číslo:  IBAN SK4511000000002931220772, VS: rodné číslo účastníka.

Ďakujeme za podporu partnerom: Saint-Gobainmmcité, REDOX-ENEX, GEBERITDAIKIN, Profirol, Schneider Electric, STAVMAXBB


Produktoví partneri: DOMO GLASS, Urpiner, Víno Matyšák

328
Youtube

Poloha na mape

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím