Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Profirol s.r.o

Prielohy 1012/1C
Žilina

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
12. október 2023
0
694

Zimná olympiáda architektov 2024

Športové podujatie, ktoré si kladie za cieľ vytvoriť tradíciu stretávania sa a športového súťaženia profesionálov z oblasti architektúry.
Začiatok9.2.2024
09:00
Koniec9.2.2024
23:59
MiestoSki, Golf & Hotel Resort Tále
AdresaTále 100,
Horná Lehota,
Slovensko
Druh podujatiaPodujatie
KontaktIng. Zuzana Moravčíková
0905607822
archinfo@archinfo.sk

Na základe otázok z posledných dní, zapríčinených nie veľmi priaznivým počasím, potvrdzujeme že zimná olympiáda architektov bude v pôvodných termínoch a v pôvodnom rozsahu!

Počasie nebolo v poslednom čase ideálne. V piatok by však malo byť oproti posledným dňom relatívne dobré. Aj keby nebolo, zima je zima a architekti sú nejakí športovci, ktorí sa neboja trochu nepohody :-) Veď neexistuje zlé počasie - môže byť iba zlé oblečenie…

Dobrá nálada a športový duch sú tými kritériami, pre ktoré sa chceme stretnúť , počasie nás nezastaví :-)

Že architekti nie sú z cukru, potvrdzuje aj enormný záujem o účasť v tomto roku.

Ďakujeme pekne všetkým zaregistrovaným pretekárom. Kapacita podujatia sa naplnila,  ďalšia účasť už nie je možná .

Druhý ročník podujatia, ktoré si kladie za cieľ obnoviť tradíciu stretávania sa a športového súťaženia profesionálov z oblasti architektúry a príbuzných tvorivých oblastí.

Kedy? 9. februára 2024 v lyžiarskom stredisku Tále (podrobnejšie údaje viď. propozície).

Chceme spojiť príjemné s užitočným. Zmeniť každodennú rutinu. Vytvoriť podmienky pre “vyvetranie si hlavy”. Pre súťaživých bude priestor na zmeranie si síl medzi bránkami. 

Tešíme sa tiež na neformálne stretnutia, porozprávanie sa. Prehĺbenie vzájomných vzťahov a kontaktov, alebo nadviazanie nových.

Prosíme všetkých záujemcov o čo najskoršie prihlásenie sa v pripojenom formulári 

Aby sme vedeli zabezpečiť servis a logistiku podujatia. Potrebujeme rezervovať svah, lístky, ubytovanie, občerstvenie... 

Štartovné je 25.- € 

(Prosíme zbytočne neodkladať uhradenie zálohy potvrdzujúcej seriózny záujem o účasť. Vzhľadom na obmedzené kapacity svahu a strediska, účasť bude obmedzená - rozhodujúcim kritériom pre výber bude termín prihlásenia a uhradenia štartovného).

V rámci štartovného majú všetci účastníci zabezpečné celodenné skipasy, ľahké občerstvenie v priebehu dňa,  večerný raut a samozrejme aj ceny pre víťazov. Prosíme o registráciu všetkých záujemcov. Je to potrebné pre prípravu a organizáciu pretekov i súvisiacich služieb.

Ubytovanie si hradia a zabezpečujú účastnici sami. Ubytovať sa bude dať v zariadení Ski Tále (Hotel Stupka a Golf), kde pre prihlásený počet ľudí bude stredisko rezervovať do (10.1.2024) kapacitu (100 lôžok). (Ubytovanie sa dá rezervovať na: rezervacie@tale.sk, stupka@tale.sk, +421 48 6712 601) Kapacita sa bude obsadzovať podľa termínu prihlásenia. Samozrejme ubytovanie si je možné zabezpečiť aj individuálne v množstve ubytovacích  zariadení v okolí...

Vzhľadom na to, že počet účastníkov má svoje kapacitné limity, prosíme o seriózne zváženie prihlášky. (Aby prihlásením sa a následnou neúčasťou neboli znevýhodnení tí, ktorí by sa chceli zúčastniť, ale pre nedostatok miesta budú odmietnutí). Na druhej strane, ak sa vážne chcete zúčastniť, netreba váhať - lebo rezervovať miesta budeme podľa poradia v akom sa účastníci prihlásia.

Štartovné  prosíme potvrdiť aj platbou na účet číslo:  IBAN SK45 1100 0000 0029 31220 772, VS: rodné číslo účastníka.

Ďakujeme za podporu partnerom: Saint-Gobainmmcité sk, REDOX – ENEX, DAIKIN, Geberit, Profirol, Schneider Electric, STAVMAXBB


Produktoví partneri: DOMO - GLASS Urpiner, Víno Matyšák

 

329
Youtube

Mapa podujatia

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím