Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Profirol s.r.o

Prielohy 1012/1C
Žilina

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
30. máj 2017
0
1497

Slnečnice v zóne Mesto rozširujú ponuku bytov, so špeciálnymi uvádzacími cenami

Do predaja pribudol ďalší bytový dom v zóne Mesto. Dom s označením A4 prináša 241 bytov v susedstve najväčšieho parku v Slnečniciach. Ponúka pokojné bývanie v dotyku so zeleňou, výbornú občiansku vybavenosť v bezprostrednej blízkosti a dopravné spojenie, ktoré bude už krátko po jeho dokončení rozšírené aj o možnosť cestovania električkou. Vybrané byty sú v ponuke za špeciálne uvádzacie ceny, ktoré platia do konca augusta.
Slnečnice v zóne Mesto rozširujú ponuku bytov,  so špeciálnymi uvádzacími cenami

Aktuálna ponuka 163 voľných bytov v zóne Mesto v Slnečniciach sa rozšírila o ďalší bytový dom. Dom s označením A4 posunul výstavbu v zóne Mesto aj na druhú stranu bulváru, ktorý bude tvoriť centrálnu, živú os zóny. Bytový dom ponúka bývanie v bezprostrednej blízkosti parku s rozlohou 29.102 m2, ktorý bude najväčším parkom v Slnečniciach. Pozostáva z dvoch blokov, s jedným podzemným a ôsmimi nadzemnými podlažiami. Dve najvyššie podlažia sú ustúpené, čím vytvárajú priestor pre zaujímavé byty s veľkorysými terasami s výhľadom na park. Súkromný zelený vnútroblok medzi blokmi domu poskytne jeho obyvateľom priestor na trávenie voľného času v podobe detského ihriska a športových prvkov.

K výbornej občianskej vybavenosti prispeje susedné nákupné centrum Slnečnice Market, ktorého súčasťou bude aj farmárska tržnica a pultovým predajom zeleniny a ovocia, gastro prevádzkami a špecializovanými predajňami. Okrem nej prinesie nákupné centrum značky BILLA, JYSK, PLANEO Elektro, 101 Drogerie, Super ZOO, Pepco a tiež voľnočasové centrum pre deti, trafiku a lekáreň. Obyvatelia ocenia tiež obchody a služby sústredené v parteri bytových domov pozdĺž bulváru. Možnosti dopravy rozšíri pripravované predĺženie električkovej trate, ktorej konečná zastávka Janíkov dvor bude od bytového domu vzdialená len niekoľko minút chôdze. Električkové spojenie by malo byť, podľa oficiálne zverejnených informácií, dokončené v roku 2020.

„Zóna Mesto predstavuje výborne fungujúcu kombináciu pohodlne dostupnej lokality, praktických dispozícií bytov, výbornej občianskej vybavenosti a funkčných verejných priestorov vrátane veľkého parku. Záujem klientov o bývanie v tejto zóne je pre nás motiváciou pokračovať vo výstavbe a príprave ďalších bytových domov,“ uviedol Michal Pauer, riaditeľ predaja v CRESCO GROUP, a.s. “Slnečnice - zóna Mesto má ambíciu vytvoriť príjemné mestské prostredie. Centrálny bulvár s občianskou vybavenosťou tvorí jeho základnú os s pevnejšími blokmi na severe a voľnejšími otvorenými na juhu, ktoré ústia do najväčšieho parku v Slnečniciach," približuje urbanizmus zóny architekt Matej Grébert z ateliéru Compass.

Bytový dom A4 prináša 241 bytov od jednoizbových po štvorizbové v cenách od 58.320€ do 271.440€. Vybrané byty sú v ponuke za špeciálne, uvádzacie ceny, ktoré platia do 31. augusta 2017.

Kompletnú ponuku bytov v bytovom dome A4 si môžete pozrieť na webstránke Slnečníc. Výstavba bytového domu začne ešte tento rok a jej ukončenie je predpokladané koncom roka 2019.

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím