Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

JANOŠÍK OKNA-DVEŘE

Valašské Příkazy 55 55
Valašské Příkazy

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

SCHÜCO International KG, o. z. Slovensko

Okná, dvere a fasády

Tomášikova 17
Bratislava

Pergo

Třebětice 102
Holešov

Cortizo Slovakia,

Železničný rad 29
Nová Baňa

PREFA Slovensko s. r. o.

Ladislava Dérera 2749/2
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o.

Office: TWINCITY C HubHub, Mlynské Nivy 16
Bratislava

Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
10. marec 2022
0
44

FOR INTERIOR, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER - súbeh jarných výstav

Aké trendy hýbu svetom nábytku? Príďte sa inšpirovať na prežské výstavisko Letňany.
Začiatok31.3.2022
09:00
Koniec3.4.2022
18:00
MiestoPVA EXPO PRAHA Letňany, Veletržní areál
AdresaBeranových 667,
Praha - Letňany,
Česká republika
Druh podujatiaVýstava
KontaktVěra Špáňová

 

Jarná veľtržná sezóna prinesie jednu z najvýznamnejších udalostí odborov bývania, veľtrh FOR INTERIOR spoločne s veľtrhom DESIGN SHAKER. Akcia prinesie komplexné informácie aj produkty od vyhlásených značiek pre premeny bývania i cenné rady odborníkov. Podujatie sa koná od 31. marca do 3. apríla na výstavisku PVA EXPO PRAHA. Oficiálnymi vozidlami veľtržného súbehu sú automobily značky FORD.

Už 16. veľtrh nábytku, interiérov a bytových doplnkov FOR INTERIOR uvedie novinky aj osvedčené produkty od renomovaných značiek ale aj na českom trhu menej známych, ale vysoko kvalitných firiem. Ponúkne prehliadku interiérového bývania, poctivého remesla i nevšedných moderných technológií z nábytkárskeho odboru. Svoje najnovšie produkty predstavia renomované spoločnosti ako JECH, Rott design, Najči, Magniflex, Global interior, Ubud, Domestav.

FOR INTERIOR tradične prinesie aj sprievodný program pre odborníkov aj pre širokú verejnosť. Významnou témou jarného ročníka bude prednáškový blok Ako zariadiť interiér ergonomicky, esteticky aj ekologicky, kde bude záujemcom radiť dizajnérka Iva Bastlová. V prvom bloku sa bude preberať nielen ergonómia kuchynskej linky, ale aj celého obytného priestoru. Druhý blok sa zameria na kombináciu plošných materiálov na výrobu nábytku v prepojení so sklom a bytovými textíliami. Návštevníci sa dozvedia, ako materiály kombinovať, a prezrú si aj jednotlivé vzorky. Tretí okruh sa bude venovať často skloňovanej téme ekológie a environmentu.

V PVA EXPO PRAHA nebudú chýbať profesionáli, ktorí záujemcom bezplatne poskytnú cenné informácie, ako zvelebiť svoje bývanie. Pre ocenenie si na FOR INTERIOR prídu aj tvorcovia produktov zo súťaže NÁBYTOK ROKU 2022. Už deviatykrát sa súbežne uskutoční aj DESIGN SHAKER, ktorý uvedie produkty spoločností, štúdií i samostatných dizajnérov z Česka i zahraničia. Návštevníci sa zoznámia s interiérovými trendami a načerpajú inšpiráciu na zatraktívnenie vlastného bývania. V centre celej akcie nazvanej Design Café sa môžu zúčastniť prednášok, workshopov i prezentácií.

Súbežne s veľtrhmi FOR INTERIOR a DESIGN SHAKER sa koná aj FOR GARDEN. Veľtrhy sú už plne prístupné všetkým návštevníkom bez preukazovania bezinfekčnosti v súvislosti s ochorením covid-19. Viac na www.forinterior.cz.

Bezplatné elektronické čestné vstupenky na jarný súbeh veľtrhov FOR INTERIOR, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER jar 2022 si môžete zarezervovať TU

Mapa podujatia

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím