Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

JANOŠÍK OKNA-DVEŘE

Valašské Příkazy 55 55
Valašské Příkazy

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

SCHÜCO International KG, o. z. Slovensko

Okná, dvere a fasády

Tomášikova 17
Bratislava

Pergo

Třebětice 102
Holešov

Cortizo Slovakia,

Železničný rad 29
Nová Baňa

PREFA Slovensko s. r. o.

Ladislava Dérera 2749/2
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o.

Office: TWINCITY C HubHub, Mlynské Nivy 16
Bratislava

Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
23. august 2022
0
36

Veľtrh FOR INTERIOR - Praha Letňany

FOR INTERIOR je najvýznamnejšou odborovou udalosťou, na ktorej sa schádzajú výrobcovia, dodávatelia a značky nábytkárskeho odboru a bytového designu.
Začiatok20.9.2022
10:00
Koniec24.9.2022
17:00
MiestoPVA EXPO PRAHA
AdresaBeranových 667,
Praha 9 - Letňany,
Česká republika
Druh podujatiaPodujatie
Kontaktwww.forinterior.cz

 

Jesenný veľtrh nábytku, interiérov a bytového designu FOR INTERIOR bude prehliadkou noviniek a trendov zo sveta nábytku a interiérového dizajnu. V dňoch 20. až 24. septembra sa v PVA EXPO PRAHA stretnú tuzemské i zahraničné značky, predstavia sa novinky aj kvalitné remeslo a profesionáli z odboru uvedú atraktívny sprievodný program.

FOR INTERIOR je najvýznamnejšou odborovou udalosťou, na ktorej sa schádzajú výrobcovia, dodávatelia a značky nábytkárskeho odboru a bytového designu. Svoje produkty ponúknu verejnosti aj firmy zameriavajúce sa na stále populárnejšie akustické riešenia v interiéroch, napríklad DISK MULTIMEDIA alebo Acutec. V PVA EXPO PRAHA kolekciU sedačiek predstaví napríklad JECH, Nejči, Bytcentrum, Aksamite alebo Home Studio Kejík, v sekcii postelí bude možné vyberať u firiem Magniflex, Postelia alebo Eurotest. Chýbať nebudú výrobky tradičných firiem Jelínek - výroba nábytku, Kaplan nábytok či Rott Design. Medzi zahraničnými značkami nájdu záujemcovia Hettich, JV POHODA, MSJ, Scandium, Polyston alebo Valpaint. S designovými novinkami sa predstaví Timberiant, Dubovina, Javorina, Truhlářství Kaucký a ďalšie.

Na veľtrhu bude možné zúčastniť sa aj mnohých akcií v rámci sprievodného programu v INTERIOR CAFÉ vo Vstupnej hale I. Aké trendy vo farbách a materiáloch sú v súčasnosti v obľube, to predvedie ukážkový interiér realizovaný v spolupráci s dizajnérkou Ivou Bastlovou a jej partnermi. Záujemcovia si budú môcť pozrieť kuchyňu spojenú s jedálňou, obývacou časťou a doplnenú do posledného detailu doladenú šatňou. Každý deň od 14 hodín bude v INTERIOR CAFÉ prebiehať prednáška TRENDOVÉ FARBY A MATERIÁLY s témou trendov z milánskeho veľtrhu Salone del Mobile, doplnená komentovanou prehliadkou expozície Ukážkový interiér v trendy farbách. 

Aj tohtoročná jesenná FOR INTERIOR sa koná v súbehu so stavebným veľtrhom FOR ARCH a návštevníkom bude k dispozícii komplexné portfólio firiem, produktov a služieb od návrhu stavby až po finálne zariadenie interiéru. Viac na www.forinterior.cz.

Partnerom veľtrhu FOR INTERIOR 2022 je Skupina ČEZ. Oficiálnymi automobilmi veľtrhu sú automobily značky FORD.

Mapa podujatia

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím