Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Profirol s.r.o

Prielohy 1012/1C
Žilina

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
21. júl 2020
0
139

Leier Baustoffe SK

*21.07.2020
Pribylinská 3
831 04 Bratislava
Slovensko

+421 2 431 91 751

Zameranie

architektúra, stavebný inžinier, obchod, výroba,

Stavajte rýchlo, efektívne a jednoducho

Ak sa chystáte stavať väčšie objekty, akými sú moderné vily či nové bytovky, tak je pre vás ideálnym a tiež veľmi výhodným riešením využitie prefabrikovaných železobetónových prvkov. Prefabrikáty Leier ponúkajú nielen efektívnu, ale aj vysoko kvalitnú výstavbu. Vďaka hotovým dielcom, ktoré sa jednoducho osadia na určené miesto, výrazne zjednodušujú celý proces stavby, šetria finančný rozpočet a zaručia bezproblémovú výstavbu bez časového sklzu.

 

Ďalšou z ich výhod je, že sa nevyrábajú v pevnom modulovom prevedení, ale na mieru podľa podkladov získaných od statika, vďaka čomu sa dokážu dokonale prispôsobiť potrebám každej stavby. Ich hrúbku je možné zvoliť v rozmedzí od 18 do 40 cm a veľkosť prispôsobiť nosnosti stavebného žeriavu, vďaka čomu sú prefabrikované stenové prvky vhodné na realizáciu akýchkoľvek inžinierskych konštrukcií. Na základe dostupnej projektovej dokumentácie je už počas výrobného procesu možné vyhotoviť steny s rôznymi výrezmi či prestupmi na umiestnenie rozvodov i elektroinštalácie, a to podľa akýchkoľvek požiadaviek projektanta. Hotové prefabrikované dielce garantujú presnú rovinnosť a hladký bezpórovitý povrch z oboch strán, ktorý je okamžite pripravený na stierkovanie či maľovanie, bez potreby omietania.

 

Medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie prefabrikáty patria filigránové steny Leier. Pozostávajú z dvoch železobetónových dosiek, ktoré slúžia ako skryté debnenie. Steny sú už pri samotnej výrobe spojené priestorovou výstužou, čím sa znižujú celkové náklady a zabezpečí sa maximálna hospodárnosť konštrukcie. Po ich osadení sa priestor medzi panelmi vyplní betónovou zmesou požadovanej triedy, čím vznikne špeciálna sendvičová konštrukcia. Po vytvrdnutí betónovej zmesi jadra vzniká plnohodnotná nosná konštrukcia.

 

Prefabrikované železobetónové prvky Leier dokážu garantovať rýchlu a efektívnu výstavbu. Okrem stenových prvkov, nájdete v ponuke aj flexibilné stropné konštrukcie, schodiskové ramená či prefabrikovanú výťahovú šachtu. Ak si však nie ste istý, či je táto metóda vhodná práve pre váš projekt, Leier ponúka aj ďalšie stavebné systémy, medzi ktorými si určite vyberiete ten správny pre vašu stavbu. Viac informácií nájdete na www.leier.sk.

10132
Youtube

Kontakt - interaktívna mapa

Príspevky na stránke

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím