Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Profirol s.r.o

Prielohy 1012/1C
Žilina

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
17. december 2015
0
1131

Veronika Kráľová

Mgr. art.
Cesta na Červený most 12
811 05 Bratislava
Slovensko

+421 903 777 334

Zameranie

architektúra, interiér, vizualizácie, špecialista, obchod, služby, výroba,

Každá úspešná spoločnosť vie, že tímová práca hrá v pracovnom procese kľúčovú rolu, a preto kladie dôraz na spájanie ľudí a tímov v rámci firmy aj mimo nej. My prinášame riešenia, aby bola spolupráca tímu čo najefektívnejšia. SHARE IT je priestor, ktorý umožňuje okamžité zdieľanie nápadov a návrhov medzi kolegami v ničím nerušenom a podnetnom prostredí aj keď sa nachádzate uprostred rušnej open space kancelárie.

485
Youtube

SHARE IT je súčasťou výnimočnej rady tzv. multizón, navrhnutých pre skvalitnenie vášho pracovného prostredia. Nevyžadujú žiadny dodatočný stavebný zásah. Sú flexibilné a mobilné, aby naplno vyhoveli vašim potrebám aj požiadavkám vašej firmy.

Inovujte svoju kanceláriu a využite multizóny na stretnutia, telefonáty, prezentácie alebo ako miesto pre kopírku či šatník. Na vaše želanie vám zhotovíme multizóny aj v korporátnych farbách. Pozrite sa, ako vyzerajú multizóny umiestnené v open space kanceláriách.

Chýba vám uzavretý priestor, kde môžete jednoducho zdieľať svoje nápady, viesť mítingy alebo nerušene telefonovať? Prekáža vám hlučnosť kopírovacích strojov alebo vám chýba miestnosť na prezliekanie či uskladnenie šatstva? Prinášame vám radu multizón - inovatívnych miestností - ktoré vyrieša potreby vašej firmy.

Získajte nikým nerušené súkromie na dôležité pracovné stretnutie či telefonát aj uprostred veľkej kancelárie plnej kolegov. Zvýšte efektivitu pracovných výkonov vďaka multizónam.

 Vnútorný priestor má excelentné akustické parametre. Vďaka špeciálnym materiálom, nielenže pohlcuje okolitý hluk, ale ani neprepúšťa zvuk smerom von a vy sa môžete plne sústrediť.

Multizóny sú neuveriteľne flexibilné priestory so širokými možnosťami využitia. Na ich umiestnenie nepotrebujete stavebný zásah. Multizóna vám zaberie maximálne 1-4 pracovné miesta.

Nadčasový dizajn a kvalitné prevedenie multizón perfektne dotvorí interiér vašej kancelárie. Vami vybranú multizónu vieme vytvoriť podľa želaní aj v korporátnych farbách.

774
Youtube

Záverečná fotogaléria za článkom

Kontakt - interaktívna mapa

Výber z portfólia prác

Príspevky na stránke

Súvisiace články

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím