Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

JANOŠÍK OKNA-DVEŘE

Valašské Příkazy 55 55
Valašské Příkazy

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

SCHÜCO International KG, o. z. Slovensko

Okná, dvere a fasády

Tomášikova 17
Bratislava

Pergo

Třebětice 102
Holešov

Cortizo Slovakia,

Železničný rad 29
Nová Baňa

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o.

Office: TWINCITY C HubHub, Mlynské Nivy 16
Bratislava

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
23. júl 2016
0
379

Google Arts & Culture

V tento prázdninový čas bude možno trochu viac času na kultúru. Ak si chcete pozrieť múzeá, či pamiatky v štýle Street View z pohodlia domova, ale si vyberáte tipy na návštevu Google bude tá správna adresa
Google Arts & Culture

Kultúrny inštitút Google sa významnou mierou podieľa na uchovávaní kultúrneho dedičstva. Pre milovníkov umenia spustil inovovaný pôvodný webový Art Projekt a sprístupnil mobilnú aplikáciu pod spoločným názvom Google Arts & Culture. Aplikácia umožní preskúmať široké spektrum tém. Dajú sa takto online prezerať historické a umelecké pamiatky z viac ako tísicky múzeí zo 70 krajín sveta. Projekt i aplikáciu predtavuje bližšie nasledovné video:

757807
Youtube

Ako webová stránka i aplikácia ponúka rozdelenie podľa viacerých kategórií. Okrem hlavných Partneri a Projekty si môžete vyberať zo zoradení podľa Umelcov, Médií, Umeleckých smerov, Miest ... a ďalších.

Takisto sa dá vyhľadávať podľa mena konkrétneho umelca, alebo hľadaného objektu. Bonusom je možnosť prehliadok prostredníctvom virtuálnej reality cez Google Cardboard a podobné zariadenia.

Samotná stránka umožňuje aj prezeranie videí vo vybraných sekciách, čím oživuje statické prezeranie stránok s dielami. Môžete sa tiež prihlásiť na odber videí z nového YouTube kanála Google Arts & Culture.

86585
Youtube

Mobilná aplikácia Google Arts & Culture je dostupná pre oba majoritné operačné systémy, či už pre Android alebo iOS, pod príslušnými odkazmi. Želáme vám príjemné, podnetné a obohacujúce kultúrne zážitky.

Zdroj: Techbox a Google

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím