Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Profirol s.r.o

Prielohy 1012/1C
Žilina

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
1. február 2022
0
197

Hľadá sa najkrajšia šikmá strecha na Slovensku

Ak ste majiteľom novostavby, rekonštrukcie alebo ste zhotoviteľom realizácie, v ktorej bola použitá škridla Tondach, môžete sa zapojiť do súťaže!
Vyhlásenie1.2.2022
08:00
Odovzdanie návrhov31.3.2022
18:00
VyhlasovateľSpoločnosť Wienerberger
AdresaTehelná 1203/6 9,
Zlaté Moravce,
Slovensko
Druh podujatiaSúťaž
Kontakttondach@najkrajsiastrecha.sk
kontaktuj cez sociálne siete

 

Spoločnosť Wienerberger vyhlasuje ďalší ročník súťaže Moja strecha je krajšia ako tvoja. Ak ste majiteľom domu so šikmou strechou so strešnou krytinou Tondach alebo pokrývačom a máte strechu, s ktorou sa chcete pochváliť, prihláste sa do súťaže a vyhrajte atraktívnu finančnú odmenu 1 000 eur. Súťaž potrvá do konca marca 2022.

„O titul najkrajšej šikmej strechy zabojovalo minulý rok viac ako 70 majiteľov rodinných domov a pokrývačov. Veríme, že aktuálny ročník priláka ešte viac súťažiacich. Na Slovensku máme totiž množstvo domov so šikmými strechami rôznych tvarov a farieb, ktorými sa treba pochváliť a inšpirovať aj tých, ktorí sa do stavby rodinného domu ešte len púšťajú,“ hovorí Michal Dobrovodský, produktový manažér pre značku Tondach.

Ako sa do súťaže zapojiť

Zabojovať o prvenstvo v súťaži spoločnosti Wienerberger možno v dvoch kategóriách – Rodinný dom a Remeselná práca. Podmienky účasti sú veľmi jednoduché. Potrebná je registrácia na webovej stránke www.najkrajsiastrecha.sk v termíne od 1.2. do 31.3.2022 a zaslanie aspoň 3 fotografií šikmej strechy Tondach s uvedením konkrétneho typu použitej keramickej krytiny. Do súťaže Moja strecha je krajšia ako tvoja možno prihlásiť len strechy na území Slovenskej republiky zhotovené v období od 1.1.2018 do 31.12.2021, pričom nezáleží, či ide o novostavbu alebo rekonštrukciu. Podmienky súťaže nájdete tu.

Hrá sa o 1 000 eur

Kategória Rodinný dom je určená širokej verejnosti, čiže majiteľom rodinných domov so šikmou strechou so škridlou značky Tondach. Víťazmi kategórie sa stanú 3 náhodne vyžrebované stavby. Majitelia získajú odmeny v hodnote 1 000, 500 a 200 eur. „Cieľom súťaže je ukázať široké možnosti využitia pálenej krytiny na strechách, rôznorodosť výberu povrchových úprav i rozsiahlej farebnej škály. Každá strecha môže byť originálna,“ zdôrazňuje M. Dobrovodský.

O najkrajšiu strechu môžu zabojovať aj pokrývači

V kategórii Remeselná práca môžu o najkrajšiu strechu zabojovať profesionálni realizátori striech. O víťazoch v tejto kategórii rozhodne odborná porota, ktorá bude posudzovať odbornosť kladenia strešnej krytiny vrátane použitia doplnkov Tondach, ale aj celkový dojem z riešenia strechy v súvislosti so zasadením do okolitej krajiny. Tri víťazné diela budú ocenené sumou 1 000, 500 a 200 eur. Pokrývači môžu registrovať neobmedzený počet striech, ktoré v priebehu posledných 4 rokov na Slovensku realizovali.

Prečo strecha s pálenou krytinou Tondach?

Keramická strešná krytina poskytuje jedinečnú všestrannosť, pevnosť a bezpečnosť s neobyčajne dlhou životnosťou až 100 rokov. Na funkčnosť keramickej strešnej krytiny sa pritom vzťahuje záruka 33 rokov. Škridly sú 100 % z prírodného materiálu bez chemických prísad a ochránia dom aj v tých najextrémnejších poveternostných podmienkach. Keramická krytina Tondach ponúka široký sortiment farieb, tvarov a povrchových úprav pre novostavby aj rekonštrukcie. Je zárukou spokojnosti počas dlhých rokov, a to bez akejkoľvek údržby.

Viac sa o súťaži dozviete na www.najkrajsiastrecha.sk alebo na www.wienerberger.sk.
Foto: Martin Matula pre Wienerberger

 

 

O spoločnosti Wienerberger

Wienerberger je najväčším svetovým výrobcom tehliarskych výrobkov (Porotherm, Terca), lídrom na trhu s keramickými strešnými krytinami (Koramic, Tondach) v Európe a popredným výrobcom betónovej dlažby (Semmelrock) v strednej a východnej Európe. Spoločnosť patrí medzi významných európskych dodávateľov potrubných systémov (keramické rúry Steinzeug-Keramo a plastové rúry Pipelife). Wienerberger prevádzkuje 197 výrobných závodov v 30 krajinách.

Úspech spoločnosti Wienerberger, ktorá sa môže pochváliť 200-ročnou históriou, sa spája s prírodným stavebným materiálom – tehlou. Dnes však spoločnosť ponúka viac ako tehlu: Wienerberger je medzinárodne obchodovateľná spoločnosť (Vienna Stock Exchange). Ako jediná nadnárodná spoločnosť vyrába všetko potrebné na postavenie hrubej stavby od základov až po strop: od tehál cez obkladové tehly a strešnú krytinu, cez keramické a plastové rúry až po betónovú a keramickú dlažbu.

 

Mapa podujatia

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím