Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

JANOŠÍK OKNA-DVEŘE

Valašské Příkazy 55 55
Valašské Příkazy

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

SCHÜCO International KG, o. z. Slovensko

Okná, dvere a fasády

Tomášikova 17
Bratislava

Pergo

Třebětice 102
Holešov

Cortizo Slovakia,

Železničný rad 29
Nová Baňa

PREFA Slovensko s. r. o.

Ladislava Dérera 2749/2
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o.

Office: TWINCITY C HubHub, Mlynské Nivy 16
Bratislava

Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
1. február 2022
0
143

Hľadá sa najkrajšia šikmá strecha na Slovensku

Ak ste majiteľom novostavby, rekonštrukcie alebo ste zhotoviteľom realizácie, v ktorej bola použitá škridla Tondach, môžete sa zapojiť do súťaže!
Vyhlásenie1.2.2022
08:00
Odovzdanie návrhov31.3.2022
18:00
VyhlasovateľSpoločnosť Wienerberger
AdresaTehelná 1203/6 9,
Zlaté Moravce,
Slovensko
Druh podujatiaSúťaž
Kontakttondach@najkrajsiastrecha.sk
kontaktuj cez sociálne siete

 

Spoločnosť Wienerberger vyhlasuje ďalší ročník súťaže Moja strecha je krajšia ako tvoja. Ak ste majiteľom domu so šikmou strechou so strešnou krytinou Tondach alebo pokrývačom a máte strechu, s ktorou sa chcete pochváliť, prihláste sa do súťaže a vyhrajte atraktívnu finančnú odmenu 1 000 eur. Súťaž potrvá do konca marca 2022.

„O titul najkrajšej šikmej strechy zabojovalo minulý rok viac ako 70 majiteľov rodinných domov a pokrývačov. Veríme, že aktuálny ročník priláka ešte viac súťažiacich. Na Slovensku máme totiž množstvo domov so šikmými strechami rôznych tvarov a farieb, ktorými sa treba pochváliť a inšpirovať aj tých, ktorí sa do stavby rodinného domu ešte len púšťajú,“ hovorí Michal Dobrovodský, produktový manažér pre značku Tondach.

Ako sa do súťaže zapojiť

Zabojovať o prvenstvo v súťaži spoločnosti Wienerberger možno v dvoch kategóriách – Rodinný dom a Remeselná práca. Podmienky účasti sú veľmi jednoduché. Potrebná je registrácia na webovej stránke www.najkrajsiastrecha.sk v termíne od 1.2. do 31.3.2022 a zaslanie aspoň 3 fotografií šikmej strechy Tondach s uvedením konkrétneho typu použitej keramickej krytiny. Do súťaže Moja strecha je krajšia ako tvoja možno prihlásiť len strechy na území Slovenskej republiky zhotovené v období od 1.1.2018 do 31.12.2021, pričom nezáleží, či ide o novostavbu alebo rekonštrukciu. Podmienky súťaže nájdete tu.

Hrá sa o 1 000 eur

Kategória Rodinný dom je určená širokej verejnosti, čiže majiteľom rodinných domov so šikmou strechou so škridlou značky Tondach. Víťazmi kategórie sa stanú 3 náhodne vyžrebované stavby. Majitelia získajú odmeny v hodnote 1 000, 500 a 200 eur. „Cieľom súťaže je ukázať široké možnosti využitia pálenej krytiny na strechách, rôznorodosť výberu povrchových úprav i rozsiahlej farebnej škály. Každá strecha môže byť originálna,“ zdôrazňuje M. Dobrovodský.

O najkrajšiu strechu môžu zabojovať aj pokrývači

V kategórii Remeselná práca môžu o najkrajšiu strechu zabojovať profesionálni realizátori striech. O víťazoch v tejto kategórii rozhodne odborná porota, ktorá bude posudzovať odbornosť kladenia strešnej krytiny vrátane použitia doplnkov Tondach, ale aj celkový dojem z riešenia strechy v súvislosti so zasadením do okolitej krajiny. Tri víťazné diela budú ocenené sumou 1 000, 500 a 200 eur. Pokrývači môžu registrovať neobmedzený počet striech, ktoré v priebehu posledných 4 rokov na Slovensku realizovali.

Prečo strecha s pálenou krytinou Tondach?

Keramická strešná krytina poskytuje jedinečnú všestrannosť, pevnosť a bezpečnosť s neobyčajne dlhou životnosťou až 100 rokov. Na funkčnosť keramickej strešnej krytiny sa pritom vzťahuje záruka 33 rokov. Škridly sú 100 % z prírodného materiálu bez chemických prísad a ochránia dom aj v tých najextrémnejších poveternostných podmienkach. Keramická krytina Tondach ponúka široký sortiment farieb, tvarov a povrchových úprav pre novostavby aj rekonštrukcie. Je zárukou spokojnosti počas dlhých rokov, a to bez akejkoľvek údržby.

Viac sa o súťaži dozviete na www.najkrajsiastrecha.sk alebo na www.wienerberger.sk.
Foto: Martin Matula pre Wienerberger

 

 

O spoločnosti Wienerberger

Wienerberger je najväčším svetovým výrobcom tehliarskych výrobkov (Porotherm, Terca), lídrom na trhu s keramickými strešnými krytinami (Koramic, Tondach) v Európe a popredným výrobcom betónovej dlažby (Semmelrock) v strednej a východnej Európe. Spoločnosť patrí medzi významných európskych dodávateľov potrubných systémov (keramické rúry Steinzeug-Keramo a plastové rúry Pipelife). Wienerberger prevádzkuje 197 výrobných závodov v 30 krajinách.

Úspech spoločnosti Wienerberger, ktorá sa môže pochváliť 200-ročnou históriou, sa spája s prírodným stavebným materiálom – tehlou. Dnes však spoločnosť ponúka viac ako tehlu: Wienerberger je medzinárodne obchodovateľná spoločnosť (Vienna Stock Exchange). Ako jediná nadnárodná spoločnosť vyrába všetko potrebné na postavenie hrubej stavby od základov až po strop: od tehál cez obkladové tehly a strešnú krytinu, cez keramické a plastové rúry až po betónovú a keramickú dlažbu.

 

Mapa podujatia

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím