Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

SCHÜCO International KG, o. z. Slovensko

Okná, dvere a fasády

Tomášikova 17
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Pergo

Třebětice 102
Holešov

Cortizo Slovakia,

Železničný rad 29
Nová Baňa

PREFA Slovensko s. r. o.

Ladislava Dérera 2749/2
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
20. júl 2016
0
363

HP Elite X3 - príde na Slovensko

Spoločnosť HP Inc, predstavila na neformálnej tlačovej konferencii novinky ktoré sa v najbližšej dobe budú predávať i u nás.
HP Elite X3 - príde na Slovensko

Zaujímavý bude nový smartfón Elite X3, ktorý beží na Windows 10 Mobile. Do predaja na Slovensku by sa samotný smartfón mal dostať koncom augusta. Príslušenstvo bude k dispozícii v priebehu septembra.

Elite X3 je orientované predovšetkým na firemných zákazníkov. Nie je úplne jasné, či sa telefón bude ihneď predávať aj v obchodoch. Preto sú odporúčané ceny zatiaľ stanovené bez DPH. Pre telefón bola určená cena 699 € bez dane. Balíček smartfónu a dokovacej stanice je len o 30 € drahší - bude stáť 729 € (bez DPH).

V Bratislave bol  HP Elite x3 aj s príslušenstvom prezentovaný v takejto podobe.
V Bratislave bol HP Elite x3 aj s príslušenstvom prezentovaný v takejto podobe.

Príslušenstvo umožňuje naplno využiť potenciál telefónu pomocou funkcie Continuum. Cez dokovaciu stanicu ho môžete pripojiť k monitoru, prípadne bezdrôtovo k zariadeniu, ktoré má podobu 12 palcového ultrabooku. Ten však má len klávesnicu displej a batériu. Výpočtový výkon čerpá priamo z telefónu. HP Mobile Extender - „ultrabook-like“ rošírenie, by malo umožniť funkcionalitu plnohonotných Windows 10. Vďaka službe HP Workspace bude používateľ môcť vo všetkých režimoch používať aj x86 programy. Tie sú virtualizované a bežia v cloude, pretože Continuum ich natívne nepodporuje. Prakticky by sme na ňom mali môcť spúšťať všetky programy tak, ako sme zvyknutí na našich bežných notebookoch, či stolných počítačoch. To by mohlo eliminovať hlavnú nevýhodu operačného systému Windows 10 Mobile a jeho obmedzenej fukcionality. Cena „ultrabook-like“ modulu zatiaľ nebola oznámená.

Telefón - pohľad zo všetkých strán:

61518
Youtube

Kolíska / dokovacia stanica - pohľad zo všetkých strán:

33815
Youtube

Mobile extender / „ultrabook-like“ modul - pohľad zo všetkých strán:

42390
Youtube

HP ďalej predstavilo nasledujúce novinky, na ktoré sa môžu v blízkej dobe tešiť všetci slovenskí používatelia:

Do predaja smerujú modely HP Pavilion x360 v troch variantoch. Začínajú 11" modelom s dobrou cenou 469 €, cez uhlopriečku 13" až po 15,5" modely s výkonnými úspornými mobilnými procesormi Intel Core. Pre náročnejších firemných používateľov boli predstavené produkty radu Elite Book a Envy. Grafici, dizajnéri, editori videa..., uvítajú širokouhlý HP ENVY Curved All-in-One s uhlopriečkou obrazovky 34 palcov na ktorom môžu pohodlne pracovať napr. aj s dvomi otvorenými oknami vedľa seba. Pre hráčov sú určené najmä modely s Full HD a 4K IPS displejmi s uhlopriečkami 15,6” a 17,3”. Na rozhraní medzi používateľmi zameranými na multimédiá a hráčmi je napr. HP Pavilion Gaming s výkonnou grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX960.

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím