Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Profirol s.r.o

Prielohy 1012/1C
Žilina

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
18. júl 2016
0
975

Prisma - grafická aplikácia pre kreatívne filtre na úpravu fotografií

Program využíva kombináciu neurónovej siete, algoritmov deep learning a umelej inteligencie. Jednoducho a rýchlo uplatňuje na fotografie "kreatívne" filtre.
Prisma - grafická aplikácia pre kreatívne filtre na úpravu fotografií

Ak radi používate grafické filtre, možno by ste mali vyskúšať aplikáciu Prisma, ktorá sa na iOS dočkala veľkej aktualizácie. Čoskoro by mala byť dostupná aj na zariadenia s Androidom. Nová verzia pridáva nielen zmeny vo filtroch, ale aj možnosť nastavenia sily efektov v jednotlivých filtrov.

Postup je jednoduchý. Zvolíte si fotografiu. Vyberiete si filter a počkáte, kým aplikácia vykoná svoju prácu. V priebehu niekoľkých sekúnd sa vráti štylizovaný obraz spolu aj s možnosťou zdieľať ho na sociálnych sieťach. Prostredie sa podobá na Instagram. Spracovanie fotografie sa vykonáva v cloude. Zdrojové fotografie by sa podľa vyhlásenia prevádzkovateľa služby nemali ukladať a tak by mala byť zaručená bezpečnosť a anonymita použitých fotografií. Ak teda chcete získať štylizovaný obrázok, Prisma by mohla byť to pravé. Aplikácia bola sprevádkovaná v polovici júna. Počas prvého týždňa dosiahla približne 1,6 milióna stiahnutí. Pri jej vydaní bolo k dispozícii 20 filtrov. Tvorcovia vyjadrili zámer v priebehu mesiaca ich počet zdvojnásobiť. Takisto prisľúbili, že čoskoro pridajú do svojej aplikácie aj funkciu Prisma Videos. Ak si aplikáciu chcete vyskúšať tak Prisma vo verzii pre iPhone je dostupná zadarmo na App Store, takže skúsiť jej možnosti si môžete ihneď.

33618
Youtube
Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím