Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Profirol s.r.o

Prielohy 1012/1C
Žilina

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
10. máj 2018
0
218

Konferencia Udržateľnosť v architektúre a vo výstavbe v Bratislave už po ôsmy krát

Medzinárodná odborná konferencia Udržateľnosť v architektúre a vo výstavbe sa stala už pojmom.
Začiatok17.5.2018
09:00
Koniec17.5.2018
18:00
MiestoKongresová sála SLSP
AdresaTomášikova 48,
Bratislava,
Slovensko
Druh podujatiaPodujatie
KontaktMgr. Zuzana Obuchová
+421 2 326 62 812
obuchova@eurostav.sk

Táto každoročne najočakávanejšia udalosť, organizovaná Vydavateľstvom Eurostav a Slovenskou radou pre zelené budovy (SKGBC) je už tradične medzi odbornou verejnosťou stredobodom pozornosti. Aj tento rok sa konferencia koná v kongresovej sále SLSP v Bratislave a je plná zvučných mien a významných hostí. Hlavnou témou ôsmeho ročníka je Hľadanie nových ciest, čo napovedá, že sa bude hovoriť o najprogresívnejších a najaktuálnejších témach.

Najväčším lákadlom konferencie, ktorá sa uskutoční už 17. mája 2018 je nepochybne účasť architekta a ekológa Kena Yeanga z Malajzie, priekopníka a vizionára na poli udržateľnej a ekologickej architektúry. Jeho prednáška o experimentoch a vývoji myšlienok ekoarchitektúry a ekoplánovania sa očakáva s veľkým záujmom. I ďalší zahraniční a domáci spíkri prinesú atraktívne témy. Anne Lacaton bude hovoriť o udržateľnosti v projektoch francúzskych Lacaton & Vassal Architects, Andrew Karvonen o novom spôsobe urbanizácie vo Švédsku a Jürgen Lorenz z Rakúska o najväčšom európskom výskumnom projekte stavebných materiálov a ich vplyvu na zdravie.

Ken Yang
Ken Yang

Zdravé a udržateľné vnútorné prostredie bude témou viacerých slovenských i zahraničných spíkrov, či už pôjde o súčasné trendy, medzinárodný výskum alebo vývoj udržateľného kancelárskeho nábytku. Konferencia je určená širokej odbornej verejnosti z oblasti stavebníctva a architektúry, najmä architektom, projektantom, developerom, investorom, generálnym manažérom firiem pôsobiacich na stavebnom trhu. Účastníkom tak ponúka viaceré príležitosti na networking. Záujem je značný, kapacita kongresovej sály obmedzená, prihlášku, program a podrobnejšie informácie o spíkroch a partneroch podujatia nájdete na webstránke Vydavateľstva Eurostav.

Mapa podujatia

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím