Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

JANOŠÍK OKNA-DVEŘE

Valašské Příkazy 55 55
Valašské Příkazy

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

SCHÜCO International KG, o. z. Slovensko

Okná, dvere a fasády

Tomášikova 17
Bratislava

Pergo

Třebětice 102
Holešov

Cortizo Slovakia,

Železničný rad 29
Nová Baňa

PREFA Slovensko s. r. o.

Ladislava Dérera 2749/2
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o.

Office: TWINCITY C HubHub, Mlynské Nivy 16
Bratislava

Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
21. máj 2019
0
57

Program DAAD 2019_piatok

Festival Dni architektúry a dizajnu tento rok uzavrie prvú dekádu svojej existencie. Predstavujeme Vám piatkový program festivalu.
Začiatok31.5.2019
09:00
Koniec31.5.2019
23:00
MiestoBratislava
Adresa ,
Bratislava,
Slovensko
Druh podujatiaPodujatie
KontaktDAAD
0907 129 160
info@daad.sk

9:00-18:00

OPENDESIGNSTUDIO

DIPLOMOVÉ PRÁCE – výstava študentov FASTU za obdobie 2018/2019

DETI A ARCHITEKTÚRA – „moja zelená škola“ výstava detských víťazných práce škôl
FA STU – Nám. Slobody 19, Bratislava

9:00-18:00

LETNÝ PRIESKUM VŠVU – verejná prezentácia semestrálnych prác a záverečných bakalárskych prác študentov VŠVU, architektúra.
VŠVU, Hviezdoslavovo námestie 18. Bratislava

10:00-17:00

SUPERDESIGNSTUDIO – výstava – Primaciálny palác, Primaciálne nám. 1

OLJA TRIAŠKA STEFANOVIĆ + MAROŠ SCHMIDT – výstava fotografií a dizajnových artefaktov z ikonických stavieb Bratislavy
Primaciálny palác – galerijné priestory, , Primaciálne nám. 1, Bratislava

10:00-18:00

O BAUHAUSE a malých dizajnéroch – výstava je venovaná storočnici založenia prvej umelecko-priemyselnej školy moderného typu.
Výstavné priestory BIBIANY, Panská 41, Bratislava

12:00-18:00

DEVELOPMENT – výstava modelov developerských projektov
galéria / Justiho sieň – sala 5 / Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1, Bratislava

12:00-18:00

“FETIŠE ARCHITEKTOV” – výstava, ktorá je zameraná na rôzne inšpirácie aktérov podujatia architektov Pavol Paňak a Martin Kusý
Kostol Klarisiek, ul. Farská – Klariská, Bratislava

16:00-23:00

URBAN MARKET MÁ 10! (Spring Edition)
FASTU – Nám. Slobody 19, Bratislava, www.urbanmarket.sk

17:30-18:30

UČITEĽ A ŽIAK – diskusia nového dekana FA STU, rektorky VŠVU, a bývalého dekana FUTU
Košice – moderuje architekt Katarína Fejo / Boháčová
FASTU – Nám. Slobody 19, Bratislava

19:00-20:30

PRVÁ LIGA – design event

WOVEN / Bratislava – prezentácia tvorby mladého teamu – Anna Cséfalvay, Danica Pišteková, Marianna Maczová, Veronika Michalíková

STUDIO MUOTO / Paríž – prezentácia tvorby zahraničného architekta
FASTU – Nám. slobody 19, Bratislava

20:00

SLEČNY OD MALIARSKEHO STOJANA – vernisáž výstavy diel Jenn Dierdorf, Kelsey Shwetz, Kris Rac, Sahana Ramakrishnan, Kataríny Janečkovej Walshe, Margaréty Petržalovej, Natálii Okolicsányiovej a Juliany Mrvovej
ATELIER XIII, Panskáj 13, Bratislava

21:00-22:00

CLUBOVKA – design event

MARVA GRIFFIN / Miláno – prezentácia tvorby kurátora SaloneSatellite
Hudobná produkcia
FASTU – Nám. slobody 19, Bratislava

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím