Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

JANOŠÍK OKNA-DVEŘE

Valašské Příkazy 55 55
Valašské Příkazy

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

SCHÜCO International KG, o. z. Slovensko

Okná, dvere a fasády

Tomášikova 17
Bratislava

Pergo

Třebětice 102
Holešov

Cortizo Slovakia,

Železničný rad 29
Nová Baňa

PREFA Slovensko s. r. o.

Ladislava Dérera 2749/2
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o.

Office: TWINCITY C HubHub, Mlynské Nivy 16
Bratislava

Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
20. máj 2019
0
94

Program DAAD 2019_streda

Festival Dni architektúry a dizajnu tento rok uzavrie prvú dekádu svojej existencie. Predstavujeme Vám stredajší program festivalu.
Začiatok29.5.2019
09:00
Koniec29.5.2019
23:00
MiestoBratislava
Adresa ,
Bratislava,
Slovensko
Druh podujatiaPodujatie
KontaktDAAD
0907 129 160
info@daad.sk

9:00-18:00

OPENDESIGNSTUDIO

DIPLOMOVÉ PRÁCE – výstava študentov FASTU za obdobie 2018/2019

DETI A ARCHITEKTÚRA – „moja zelená škola“ výstava detských víťazných práce škôl
FA STU – Nám. Slobody 19, Bratislava

9:00-18:00

LETNÝ PRIESKUM VŠVU – verejná prezentácia semestrálnych prác a záverečných
bakalárskych prác študentov VŠVU, architektúra.
VŠVU, Hviezdoslavovo námestie 18. Bratislava

10:00-17:00

SUPERDESIGNSTUDIO

OLJA TRIAŠKA STEFANOVIĆ + MAROŠ SCHMIDT – výstava fotografií a dizajnových artefaktov z ikonických stavieb Bratislavy
Primaciálny palác – galerijné priestory, Primaciálne nám. 1, Bratislava

10:00-18:00

O BAUHAUSE a malých dizajnéroch – výstava je venovaná storočnici založenia prvej umelecko-priemyselnej školy moderného typu.
Komentovaná prehliadka výstavy
Čo nám hovoria farby (tvorivá dielňa)
Výstavné priestory BIBIANY, Panská 41, Bratislava

12:00-18:00

“FETIŠE ARCHITEKTOV” – výstava, ktorá je zameraná na rôzne inšpirácie aktérov podujatia architektov Pavol Paňak a Martin Kusý
Kostol Klarisiek, ul. Farská – Klariská, Bratislava

12:00-20:00

DEVELOPMENT – výstava modelov developerských projektov
galéria / Justiho sieň – sala 5 / Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1, Bratislava

14:00-15:00

NEBÁŤ SA MODERNY NA VAZOVOVEJ! – prednáška o fenoméne školy umeleckých remesiel
/ ŠUR / v Bratislave, takzvanom slovenskom Bauhause
hosť – Klára Prešnajderová a Maroš Schmidt / organizátor SCD
učebňa č. 5/1, Ústav manažmentu STU, Vazovova 5, Bratislava

16:30-17:30

MAPA VEREJNÝCH PRIESTRANSTIEV V BRATISLAVE – pokračovanie projektu BKIS
Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1, Bratislava

17:00

100 ROKOV DIZAJNU / O KERAMIKE A PORCELÁNE – komentovaná prehliadka Simony Janišovej
Slovenské múzeum dizajnu, Hurbanove kasárne, Kollárovo nám. 10, Bratislava

17:00-18:00

ART DESIGN PROJECT – prezentácia novej kolekcie Ronyho Plesla pre značku Rückl
store / Špitálska 7, 814 92 Bratislava

17:30-18:00

DEVELODYSTÓPIE – Bratislava / Slovensko – prezentácia Lenky Hámošovej
“Vizuálny jazyk developerov bratislavského Manhattanu” či “Ako sa dizajnuje sen pre Bratislavu”.
Organizuje: Slovenské centrum dizajnu
Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1, Bratislava

18:00-18:30

MICHAELA HEČKOVÁ – prezentácia úspešnej Knihy 20000 – o novej architektúre českých regionov

19:00-23:00

PRVÁ LIGA – design event

ANDREAS MARTH / AWG – Viedeň / Rakúsko – prezentácia tvorby zahraničného architekta

ROBERTNEUN – Berlín / Nemecko – prezentácia tvorby zahraničného architekta

TOM EMERSON & STEPHANIE MACDONALD / 6A ARCHITECTS – Londýn / Veľká Británia – prezentácia tvorby zahraničného architekta

dj 00:02 / MARIÁN REHÁK – hudobná produkcia
Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1, Bratislava

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím