Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

JANOŠÍK OKNA-DVEŘE

Valašské Příkazy 55 55
Valašské Příkazy

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

SCHÜCO International KG, o. z. Slovensko

Okná, dvere a fasády

Tomášikova 17
Bratislava

Pergo

Třebětice 102
Holešov

Cortizo Slovakia,

Železničný rad 29
Nová Baňa

PREFA Slovensko s. r. o.

Ladislava Dérera 2749/2
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o.

Office: TWINCITY C HubHub, Mlynské Nivy 16
Bratislava

Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
21. máj 2019
0
69

Program DAAD 2019_štvrtok

Festival Dni architektúry a dizajnu tento rok uzavrie prvú dekádu svojej existencie. Predstavujeme Vám štvrtkový program festivalu.
Začiatok30.5.2019
09:00
Koniec30.5.2019
23:59
MiestoBratislava
Adresa ,
Bratislava,
Slovensko
Druh podujatiaPodujatie
KontaktDAAD
0907 129 160
info@daad.sk

9:00-18:00

OPENDESIGNSTUDIO

DIPLOMOVÉ PRÁCE – výstava študentov FASTU za obdobie 2018/2019 DETI A ARCHITEKTÚRA – „moja zelená škola“ výstava detských víťazných práce škôl
FA STU – Nám. Slobody 19, Bratislava

9:00-18:00

LETNÝ PRIESKUM VŠVU – verejná prezentácia semestrálnych prác a záverečných bakalárskych prác študentov VŠVU, architektúra.
VŠVU, Hviezdoslavovo námestie 18. Bratislava

10:00-17:00

SUPERDESIGNSTUDIO

OLJA TRIAŠKA STEFANOVIĆ + MAROŠ SCHMIDT – výstava fotografií a dizajnových artefaktov z ikonických stavieb Bratislavy
Primaciálny palác – galerijné priestory, , Primaciálne nám. 1, Bratislava

10:00-18:00

O BAUHAUSE a malých dizajnéroch – výstava je venovaná storočnici založenia prvej umelecko-priemyselnej školy moderného typu.
Komentovaná prehliadka výstavy
Výstavné priestory BIBIANY, Panská 41, Bratislava

12:00-18:00

“FETIŠE ARCHITEKTOV” – výstava, ktorá je zameraná na rôzne inšpirácie aktérov podujatia architektov Pavol Paňak a Martin Kusý
Kostol Klarisiek, ul. Farská – Klariská, Bratislava

12:00-20:00

DEVELOPMENT – výstava modelov developerských projektov
galéria / Justiho sieň – sala 5 / Primaciálny palác, Primaciálne námestie 1, Bratislava

18:00-18:30

MARTIN PAŠKO / Bratislava – prezentácia víťazného návrhu rekonštrukcie Jurkovičovej teplárne

PETER TOPINKA / Bratislava – prezentácia návrhu rekonštrukcie Danubius – Cvernovka /Century Residence.

18:30-24:00

PRVÁ LIGA – design event

MAPA architekti / Bratislava – prezentácia tvorby mladého teamu – Patricia Botková a Majko Stanislav

CHRISTIAN KEREZ / Zürich – prezentácia tvorby zahraničného architekta
Design factory, Bottova 2, Bratislava

CLUBOVKA – design event

TEd’ A ARQUITECTES / Palma de Mallorca – prezentácia tvorby zahraničného architekta
Design factory, Bottova 2, Bratislava

ARCHITEKTI ARCHITEKTOM – hudobné zoskupenia architektov
4 DJ sety: Alan Prekop, Andrej Šabo, Marek Bohunický + VSA ateliér

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím