Hore
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Gerhardt Braun Slovakia k.s.

Pivničné kobky

Drobného 27
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

SCHÜCO International KG, o. z. Slovensko

Okná, dvere a fasády

Tomášikova 17
Bratislava

KOMA Modular s.r.o.

Říčanská 1191
Vizovice

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Reynaers systems spol. s r.o.

Prievozská 2/ A
Bratislava

Sto Slovensko, s.r.o.

Stavať zodpovedne

Pribylinská 2
Bratislava

2N® Indoor Compact

2N® Indoor Compact je vnútorná odpovedacia...

2N TELEKOMUNIKACE, a.s. (výrobca)
2N TELEKOMUNIKACE, a.s. (distribútor)

MINIMAL / MAXIMAL – kovanie v minimalistickom dizajne

Material & Technology s.r.o. – M&T (výrobca)
Material & Technology s.r.o. – M&T (distribútor)

CITY moduly

Designový mestský mobiliár v merítku drobnej...

KOMA Modular s.r.o. (výrobca)
KOMA Modular s.r.o. (distribútor)

POSUVNÉ DVERE HI-FINITY

Ultra tenký design posuvných dverí HI-FINITY...

Reynaers systems spol. s r.o. (výrobca)
Reynaers systems spol. s r.o. (distribútor)

PANORAMA CELOPRESKLENÉ OKNO HX 300

OTVORENÉ. SVETLÉ. VOĽNÉ.
Veľkoplošné...

Internorm (výrobca)
Internorm (distribútor)

Povrchové temperovanie betónového jadra

Princíp temperovania betónového jadra spočíva...

REHAU s.r.o. (výrobca)
REHAU s.r.o. (distribútor)

Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
18. august 2020
0
39

Tehláreň 2020

Umelecký festival Tehláreň zameraný hlavne na tvorbu mladých a začínajúcich umelcov.
Začiatok21.8.2020
12:00
Koniec22.8.2020
23:59
MiestoTehláreň
AdresaTehelná ,
Liptovský Mikuláš,
Slovensko
Druh podujatiaPodujatie
KontaktFestival Tehláreň
kontaktuj cez sociálne siete

Umelecký festival Tehláreň je zameraný hlavne na tvorbu mladých a začínajúcich umelcov. Okrem súčasného výtvarného umenia, uvidíte diela filmových tvorcov a môžete zažiť sprievodný program. Festival sa uskutoční v industriálnych priestoroch s rozlohou 9000m2, kde sa kedysi vyrábali tehly.

VSTUPENKY
Kvôli opatreniam spojených s koronavírusom bude kapacita festivalu obmedzená, odporúčame lístky preto zakúpiť v predpredaji na www.tootoot.fm.
Deti do 12r. (vrátane), a ľudia nad 65r. (vrátane) majú vstup zadarmo. Obyvatelia okresu Lipt. Mikuláš a Ružomberok majú zľavnené vstupné (7eur), vstupenka platí na oba dni a je možné ju zakúpiť priamo na festivale.

PROGRAM FESTIVALU

Piatok
14:00 Šimon Sýkora: Take a side of evil /// prednáška
15:00 Olja Triaška Stefanović: Bratstvo a jednota /// prednáška + prezentácia
16:30 Premietanie filmu Zlatá zem + diskusia s režisérom Dominikom Jursom a reportérom Máriom Hudákom
18:20 Dočasný kolektív: Moneyfest /// happening
19:00 Premietanie OPEN CALL /// filmy, video art
19:30 Viktor Ruman: Sorry I didnt mean to hurt you /// performance
20:20 PechaKucha
21:30 DJ NOT YET /// tanečný meta disco set
23:00 Hans Olo /// techno
00:00 wannabe jukebox party /// 80s 90s 00s

Sobota
13:00 Premietanie OPEN CALL /// performance art
13:00 Easy peasy zápisník /// workshop OZ Verejnô
13:30 Časopis HMOTA: prezentácia časopisu + diskusia s účinkujúcimi festivalu Tehláreň
15:00 Lucia Plaváková a Ondrej Prostredník: Na slovíčko s ľudskoprávnymi svätuškármi /// diskusia
16:15 Omar Mirza: Všetko čo ste kedy chceli vedieť o tom, ako sa stať slávnym umelcom (ale báli ste sa spýtať) /// prednáška
17:30 Claude Johann Čierny: F64.2 /// performance
18:00 Ženy v SNP: Erika Mészárosová a Nina Vidovencová /// prezentácia + diskusia
19:15 Premietanie OPEN CALL /// filmy, video art
20:15 Celestína Minichová: Formy a preskupenia /// performatívna módna show
20:45 Timmi /// experimental
21:30 cukrskoricovy, SKETA, Tom Dolly /// disko
22:00 DJ Fofela /// techno
23:30 DJ Sancta /// drum and bass
00:30 wannabe jukebox party hard version

ZOZNAM VYSTAVUJÚCICH UMELCOV:
Silvia Ďurovcová
Šimon Sýkora
Celestína Minichová
Simona Folková
Karolína Schön
Nela Bártová
Małgorzata Greszta
Miroslav Pelák
Paulína Halasová
Lívia Mezovská
Jana Andrejková
Matúš Pisarčík
Sofia Čepková
Adriana Tomulcová
Michal Fízik
Martin Kačmarek
Maroš a Simona Štulerovci
Kristína Čákyová
Lucia Dunajová
Ema Lančaričová
Zuzana Firmentová
Veronika Kurcinová
Simona Baranová
Dominika Kovačiková

PECHAKUCHA:
Pavlína Fichta Čierna
Šimon Chovan
Festival Kre:Pí / prezentuje Kristína Chmelíková
Marek Mati
Viktor Ruman
Dočasný kolektív
Bludný kamen / prezentuje Nela Bártová
Matúš Pisarčík
Clear Collective

PREMIETANIE OPEN CALL:
Madness Visuals (Amália Kotradyová, Eva Gabrižová)
Mlčanie (Katarína Jonisová)
Babie leto (Katarína Jonisová)
Snova (Ema Diehelová)
Svonienka (Ema Diehelová)
Až do rána bieleho (Adrián Kriška)
Prosopagnosia (Barbora Šidlová
Stojím pri kultúre (Lívia Martvoňová)
Horiace lano (Lívia Martvoňová)
Eastern Europe (Bálint Rózsás)
Priestory (Andrea Gabajová)

Mapa podujatia

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím