Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Profirol s.r.o

Prielohy 1012/1C
Žilina

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
1. február 2021
0
189

Pochváľte sa šikmou strechou s pálenou krytinou Tondach a hrajte o zaujímavé finančné odmeny.

Najkrajšie strechy Slovenska odmenia celkovou sumou 2 700 eur!
Vyhlásenie1.2.2021
09:00
Odovzdanie návrhov31.3.2021
23:59
Vyhlasovateľspoločnosť Wienerberger
Adresa ,
,
Slovensko
Druh podujatiaSúťaž
Kontaktspoločnosť Wienerberger

Strechy s keramickou krytinou Tondach možno nájsť v každej slovenskej obci. Spoločnosť Wienerberger sa rozhodla odmeniť tie najkrajšie, a preto vyhlasuje súťaž Moja strecha je krajšia ako tvoja. V súťaži, ktorá potrvá do konca marca, môžu majitelia domu so šikmou strechou, ale aj pokrývači získať finančnú odmenu až do výšky 500 eur.

Moja strecha je krajšia ako tvoja - ponúka vlastníkom striech i pokrývačom šancu získať jednu z atraktívnych finančných cien. Stačí len prihlásiť svoju strechu na webovej stránke www.najkrajsiastrecha.sk. „Počet striech s pálenou krytinou Tondach každoročne rastie. Naším zámerom bolo uľahčiť stavebníkom rozhodovanie, aký model či povrchovú úpravu škridly zvoliť. Túto súťaž sme sa rozhodli vyhlásiť, aby sme podporili chuť Slovákov inšpirovať sa navzájom,“ hovorí Michal Dobrovodský, produktový manažér pre značku Tondach.

Ako sa zapojiť do súťaže

Zapojiť sa do súťaže je úplne jednoduché. Stačí navštíviť webovú stránku www.najkrajsiastrecha.sk a najneskôr do 31. marca 2021 nahrať minimálne tri fotografie strechy s keramickou krytinou Tondach (záber na dom ako celok, záber na strechu ako celok a jeden detail strechy). Medzi sprievodné údaje treba tiež uviesť či ide o rekonštrukciu alebo novostavbu a použitý model keramickej pálenej krytiny Tondach. Prihlásiť možno len strechy na území Slovenskej republiky zhotovené v období od 1.1.2018 do 31.12.2020.

Čím skôr strechu prihlásite, tým viac hlasov môžete získať

O víťazoch v kategórii: rekonštrukcia a novostavby rozhodne široká verejnosť v on-line hlasovaní na stránke www.najkrajsiastrecha.sk. Hlasovanie verejnosti bude spustené od vyhlásenia súťaže 1. 2. 2021 a potrvá do 31.3.2021.

Víťazi každej kategórie s najvyšším počtom hlasov budú ocenení nasledovne: 500, 200 a 100 eur.

Každý hlasujúci, ktorý sa v čase od 1.2.2021 do 31.3.2021 zapojí do online hlasovania o najkrajšiu strechu, sa zapája do žrebovania o poukaz na nákup elektroniky v hodnote 100 eur.

Prihlásenie strechy si rozhodne netreba nechávať na poslednú chvíľu. Čím skôr sa zaregistrujte, tým viac času budete mať na získanie hlasov. Nezabudnite zdieľať svoju strechu s priateľmi na sociálnych sieťach.

Vyhlásenie výsledkov online hlasovania sa uskutoční 1. apríla 2021 na stránkach www.najkrajsiastrecha.sk.  Kompletné pravidlá súťaže nájdete tu.

Pocta poctivému remeslu

Špeciálna kategória - remeselná práca - je určená výhradne pre profesionálnych realizátorov striech. „Cieľom tejto súťaže bolo nielen poukázať na široké estetické možnosti, ktoré keramická krytina ponúka, ale zároveň vzdať hold súčasnému pokrývačskému remeslu,“ dopĺňa Michal Dobrovodský.

Realizátori môžu registrovať neobmedzený počet striech zhotovených na území Slovenskej republiky v období od 1.1.2018 do 31.12.2020 na území SR.

Každá realizácia bude posudzovaná odbornou porotou podľa nasledovných kritérií:

  • odbornosť pokládky podľa platných predpisov a technologických podmienok spoločnosti Wienerberger vrátane použitia doplnkov Tondach,
  • celkový dojem z riešenia strechy v súvislosti so zasadením do krajiny.

O víťazoch v kategórii remeselná práca rozhodne odborná porota najneskôr 15.4.2021. Tri víťazné diela budú ocenené sumou 500, 200 a 100 eur.

Odbornú porotu tvoria: predseda Cechu strechárov Slovenska, odborník na strechy a pokrývač, produktoví manažéri a špecialisti značky Tondach a marketingové oddelenie spoločnosti Wienerberger.

Viac o pálenej krytine Tondach

Spoločnosť Wienerberger ponúka široký výber tvarov keramických škridiel Tondach v rôznych farebných odtieňoch, v cenovo dostupných variantoch, pre každý typ strechy a charakter domu. Pálená škridla Tondach má overenú dlhú životnosť až 100 rokov a uplatní sa rovnako dobre na rekonštrukcii historických budov, ako aj v modernej architektúre. Strešná krytina Tondach je zárukou spokojnosti po dlhé roky, bez akejkoľvek údržby.

Viac sa dozviete na www.najkrajsiastrecha.sk alebo na  www.wienerberger.sk

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím