Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Profirol s.r.o

Prielohy 1012/1C
Žilina

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
25. január 2023
3
1131

Zabezpečenie služieb architektov a projektantov pre zadania stredného rozsahu formou rámcového výberu 6 projekčných tímov

V záujme napĺňania cieľov z Koncepcie mestskej bytovej politiky vyhlásila Bratislava verejné obstarávanie pre služby architektov a projektantov. Vybrané tímy budú riešiť zadania na rekonštrukcie a novostavby bytových a polyfunkčných budov na pozemkoch mesta.
Vyhlásenie25.1.2023
12:00
Odovzdanie návrhov20.2.2023
10:00
VyhlasovateľHlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava
AdresaPrimaciálne námestie 1,
Bratislava,
Slovensko
Druh podujatiaSúťaž
KontaktMgr. Jakub Horváth

Verejné obstarávanie približuje Ing. arch. Michal Pulman - projektový manažér Sekcie nájomného bývania Magistrátu hlavného mesta:

Bratislava si ako jeden z cieľov dala do roku 2030 zdvojnásobiť svoj jestvujúci bytový fond, čo predstavuje ročný nárast o 100 bytových jednotiek. V záujme napĺňania cieľov z Koncepcie mestskej bytovej politiky o rozširovaní mestského bytového fondu vlastnou výstavbou sme vyhlásili verejné obstarávanie pre služby architektov a projektantov, ktorí budú riešiť zadania na rekonštrukcie a novostavby bytových a polyfunkčných budov na pozemkoch mesta. Výsledkom verejného obstarávania bude výber 6 projekčných tímov, ktorí sa budú spolupodieľať na zlepšení dostupnosti nájomného bývania v Bratislave. Všetky mestské projekty by mali byť príkladom kvalitného štandardu bytovej výstavby, a to tak na úrovni riešenia bytov, architektúry bytových domov, ako aj obytného prostredia v rámci navrhovaného bytového súboru a jeho okolia. Preto hľadáme kvalitných architektov pre rôzne stupne projektovej dokumentácie od architektonickej štúdie až po realizačný projekt, inžiniering a odborný autorský dohľad, vždy v rozsahu podľa konkrétneho jednotlivého zadania.

Link pre bližšie informácie k verejnému obstarávaniu a súťažné podklady: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/34162/summary

Ponuky je možné predkladať do 20.02.2023 10:00

 

Informácie:

Predmetom zákazky je zabezpečenie služieb architektov a projektantov pre zadania stredného rozsahu formou rámcového výberu 6 projekčných tímov, pre vypracovanie rôznych stupňov projektovej dokumentácie bytových a polyfunkčných budov od architektonickej štúdie až po realizačný projekt, inžiniering, odborný autorský dohľad, vždy v rozsahu podľa konkrétneho jednotlivého zadania.

Kritérium na vyhodnotenie ponúk:
Najlepší pomer ceny a kvality

Predpokladaná hodnota rámcovej dohody:
1 600 000,00 EUR

Termíny:
Lehota na predkladanie ponúk 
20.02.2023 10:00:00 (Online sprístupnení ponúk)
Plánované otváranie ponúk 
20.02.2023 10:05:00

Súťažné podklady: 

Súvisiace články

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím