Hore
Portál z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Wienerberger s.r.o.

Tehelná 1203/6
Zlaté Moravce

Internorm

Okná pre pasívne domy

Galvaniho 15 B
Bratislava

Saint-Gobain

BIM knižnice a objekty

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Divízia ISOVER Saint-Gobain Construction Products

Dokonalá izolácia

Stará Vajnorská 139
Bratislava

Profirol s.r.o

Prielohy 1012/1C
Žilina

PREFA Slovensko s. r. o.

Štúrova 136B
Nitra

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., Divízia Rigips

Vlárska 22
Trnava

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hore
Menu
Kalendárium
Vložené
24. november 2017
0
150

Singularch: FAKT (Berlín / DE)

Čerstvé Ovocie vás srdečne pozýva na prezentáciu architektonického ateliéru FAKT z Berlína.
Začiatok8.12.2017
19:30
Koniec8.12.2017
21:00
MiestoMlynica
AdresaTurbínova ,
Bratislava,
Slovensko
Druh podujatiaPodujatie
KontaktMartin Brix
brix@cerstveovocie.sk

FAKT znamená nájsť jasnú odpoveď. Má záujem o architektúru ako o možnosť realizácie konkrétnych projektov. FAKT je mladý tím architektov so silnou vôľou budovať domy, objekty a nápady. Projekty sú tvorené s ohľadom na systém, referenciu a precedens. FAKT bola založená v roku 2013 a sídli v Berlíne aj v Zürichu.

http://www.fakt-office.com/

SINGULARCH: FAKT (Berlín, DE) / Martin Tessarz a Jonas Tratz
08.12.2017 / 20:00
Mlynica - moderný industriálny priestor znovuobjavenej bratislavskej budovy, Turbínova, Bratislava-Nové Mesto - www.mlynica.com

MARTIN TESSARZ
Martin Tessarz, narodený v Erfurt, študoval architektúru na TU Berlíne a na Švajčiarskom ETH Zurich. Pracoval v kanceláriách architektúry v Berlíne, Amsterdame a Los Angeles vrátane architektov Staab Architekten, Jonston Marklee a Wiel Arets Architects pracoval ako výskumník na FutureCitiesLab v Singapure. V súčasnosti vyučuje ako asistentka profesora v Uni Kasseli. V roku 2013 založil FAKT.

JONAS TRATZ
Jonas Tratz, narodený v Berlíne v roku 1988, študoval architektúru na TU Berlín, na EAPLV v Paríži a na Ecole Polytechnique Federale de Lausanne (EPFL). Jeho bakalárska práca v roku 2010 získala 1. cenu Baunetz Award. Jeho ďalšie štúdie boli podporené štipendiom od Studienstiftung des deutschen Volkes. Okrem práce asistenta pre profesora Finna Geipel získal pracovné skúsenosti aj v niekoľkých kanceláriách, vrátane architektov Mila a LIN. V súčasnosti vyučuje 1. ročník štúdia Masters v DIA Dessau. V roku 2013 založil FAKT.

SINGULARCH sa uskutoční počas Urban Market 2017 (Winter Edition), ktorý je spoplatnený. Pre voľný vstup je preto potrebná registrácia na tomto linku.

SINGULARCH je sériou prednášok z oblasti architektúry a urbanizmu, presahujúc do medziodborových sfér. Cieľom projektu je priblíženie problematiky formovania nášho okolia, nielen po stránke architektonickej, urbanistickej ale aj psychologickej a sociologickej. Hlavným zámerom SINGULARCHU je prínos osvedčených a účinných postupov zo sveta ako aj predstavenie jedinečných projektov priamo od tvorcov. Forma prednášok a diskusií má byť prínosom pre odbornú verejnosť, vzdelávaním pre každého, ako aj prvým krokom k určitej zmene a vyvolaniu záujmu o dianie u nás. Od roku 2012 sa predstavili architekti : Ronald Rietveld (Rietveld Landscape, Amsterdam), Kersten Geers (OFFICE Kersten Geers David Van Severen, Brusel), RAUM (Nanntes), FALA (Porto), Bureau B+B (Amsterdam), veľmi nás teší, že v roku 2017 prijali pozvanie architekti FAKT. Veríme, že ich tvorba bude inšpiratívna aj pre nás všetkých.

S finančnou podporou: Bratislavský samosprávny kraj
Mediáni partneri: Radio_FM, CITYLIFE.SK, ASB.sk, Archinfo portál - architektúra, architekti, diela

Mapa podujatia

Súvisiace články

Pravý stĺpec
Menu
Hlavný obsahHlavný obsah
Čakajte prosím